Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat hasmenés, főképp...

Előfordulhat hasmenés, főképp az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt általában inkább székrekedés szokott lenni,azért is csodálkozom..Tehát hasmenés(több napig),gyomorégés,gyomor "mozgolódás",mint terhességi tünet??
2008. nov. 24. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem székrekedésem egyáltalán nem volt, hasmenésem annál inkább.
2008. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hol ez, hol az volt. És most is ez a helyzet, attól függ, hogy mit eszek.

32 hetes

2008. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem az első harmadban rengetegszer volt hasmenésem, a nyárnak köszönhetően ebből 1-2 vírusos is. De azóta is kéthetente egyszer biztos van. Elevitet szedek. Hozzá kell tenni: ha nem vagyok várandós, akkor még gyakrabban van, sajnos hipergyors emésztéssel "áldott meg" a sors. 37 hetes
2008. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasmenéses voltam, mostanra (24 hét)elmúlt, de én szerintem a magnézium is hozzásegített.
2008. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor megnyugodtam..

Egyébként hasfájás is társult nálatok mindehhez?És ez folyamatosan volt nektek?Nekem ez az 5.nap,hogy megy a hasam.Ez normális?

2008. nov. 25. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor vírusos hasmenésem volt. Széntablettát szedhetsz, én is kb. az 5. nap után szedtem be először és rá 2 napra elmúlt a hasfájás/hasmenés.
2008. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!