Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergia es terhesseg között...

Allergia es terhesseg között lehet valami összefüggés? Illetve valami termeszetes megoldás?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt, tizenévesen nyaron mindig nagyon kijött az allergiám, ami általában szénanátha volt, orrfolyas, viszketés, tüsszögés formájában jelentkezett általában. Akkor Rhinocort Aqua orrsprayt es neha, amikor nagyon rossz volt, Cataflamot szedtem. Utana évekig Angliaban éltem es a tenger hatására (szerintem) elmúlt. Tavaly hazajöttünk Budapestre es akkor is megúsztam, azonban most par napja ismét előjött.

Kiváncsi lennék, hogy szerintetek van-e valami összefüggés ekozott es a terhesség között, vagy csak szimplán évek óta most lettem ilyen “szerencsés”...? Valami termeszetes megoldás van erre? Vagy inkább elmegyek gyigyszertarba / vagy vedonotol megkérdezem



2020. jún. 23. 06:45
 1/4 babyboom567 ***** válasza:

A cataflamot nem értem mire szedted, az fájdalom csillapító.

Környezetváltozás nekem is segített,én 2002 ben Nyíregyházáról költöztem Budapestre,tizenvalahány évig semmi bajom sem volt.Aztán ahogy eltűnt úgy vissza is jött.

Nekem a terhesség segített, semmit sem szedtem terhesen és kb 1 hétig volt minimális tünetem a legnagyobb parlagfű-koncentrációban.

Nézz utána a kecsketej kapszulának, illetve a kolosztrum kapszulának illetve italnak,csodákra képes.

2020. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Bocsi Claritine, nem Cataflam 😂
2020. jún. 23. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindket terhesseggel fellangolt a kamaszkorban kinott porallaergiam,taknyoltam a lakasban,is,mindket szules utan napallergias lettem,ha nap er, voros,eg a borom,neha csalankiutessel. Szules utan 5.honap korul kezd mulni ,addig szedtem veny nelkuli antihisztamint,mert az orrom teljesen bedugult es levegoert kapkodtam ejszakankent.
2020. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
O szegeny utolsó válaszoló, sajnalom! Koszi a valaszt egyébként!
2020. jún. 24. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!