Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első várandósságom 20. hetében...

Első várandósságom 20. hetében járok. Most voltunk a genetikai uh-n és ott megálapították, hogy méhlepény hátsó falon mélye tapad 17 mm-re a belső méhszájtól. Aggódnom kéne? Panaszaim nincsenek..

Figyelt kérdés
Azt mondták ez még változik és fentebb kerülhet. Előtte 10 nappal voltak nődokimnál ő nem mondta hogy gond lenne, annyit írt a leletre hogy a lepény hátsó falon. Tapasztalt Anyukák a segítségetek kérem. Köszönöm!

2020. jún. 23. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is a hátsó falon volt, semmi problémát nem okozott.
2020. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az a 17 mm az nincs nagyon közel?
2020. jún. 23. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Nem fedi a méhszájat, ez a lényeg, és ahogy nő a pocak, feljebb fog kerülni.
2020. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem rá is lógott, még a 28. héten is, a 32. hétre már a közelében sem volt. Nyugi! 😊
2020. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Trljesen normális, majd feljebb mászik.
2020. jún. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is közel volt, a 15. hèten fél centire, a 20. hèten 2,2 cm-re. Ebben az időszakban pecsètelgettem is. Most 29 hetes vagyok, 2 hónapja semmi gond, feljebb ment. Nekem akkor azt mondtàk, hogy sok magnézium és pihenès.
2020. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem mellső fali és szintén mélyen tapadó. Éppen eléri a méhszájat. Ahogy előttem többen is írták, idővel a méh növekedésével együtt feljebb kerülhet (sajnos nem biztos...nekem egyenlőre nem mozdul. Szintén a 20.-ik héten vagyok.) Előfordulhat vérzés ez miatt. Pihenj sokat. Nálam sajnos kizárták a természetes szülést ez miatt.
2020. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Egyébként nekem azt mondták és mindenhol azt is olvasom, hogy a melső fali mélyen tapadó a nagyobb gond (de az sem feltètlenül okoz bajt), a hàtsó fali nem nagyon okoz gondot.
2020. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Remélem, hogy nem lesz semmi gond, nekem nem volt eddig semmilyen vérzésem, remélem nem is lesz. És nagyon remélem, hogy emiatt még lehet rendes szülés... Igyekszem kímélni magam és odafigyelni.
2020. jún. 24. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem elsőnél volt lent, plusz egy kis részen nem is tapadt rendesen ez miatt sokat véreztem.

Még nagyon sokat mehet és fog is feljebb menni szülésig.

Az elsődleges gond akkor lenne ha fedné a méhszájat. Mindenesetre ne emelgess feleslegesen.

2020. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!