Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszeljunk a magzathoz vagy...

Beszeljunk a magzathoz vagy eleg ha gondolati uton kommunikalunk?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodok rajta hogy az okay h hallja a hangunkat (igy tortenhet h szuletes utan megnyugszik az apa v az anya hangjara), de van ertelme beszelni a pocakhoz? Vajon mennyit ert egy kialakulo magzat az emberi beszedbol es annak a szavaknak a jekenteserol amit kikerulve is legalabb egy evig de inkabb tobb tanul? Mennyit fog fel?

Ha azt kerjuk h 15.en szulessen meg es ne 16.an, honnan tudhatna hogy mikor milyen nap van stb. Azt is el tudom fogadni h ha az anya stresszes a magzat sem lesz nyugodt odabent tehat erdemes boldog es kiegyensulyozott varandossagot biztositani de mit gondoltok az eredeti kerdesemrol? Mennyit szamit h hangosan beszelunk hozza?



#magzat #értelem #Kotodes kialakitasa
2020. jún. 26. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
az enyém a csecsemős nővér hangjára nyugodott meg, sürgősségi császárnál, pedig hidd el, nem sokat beszélt hozzá a terhességem alatt :)
2020. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jot rohogtem koszi:)))
2020. jún. 26. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Csináld úgy, ahogy jólesik.

Én nem tudtam a hasamhoz beszélni, de alapjáraton sokat beszélek, szóval biztos felismerte a hangomat. 😊

2020. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Pont, mint #3. Én se tudtam a hasamhoz beszélni, sőt szoptatni sem tudtam később, mégis könnyen megnyugtatom.
2020. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
3. babámat várom és valahogy nekem nem jön, hogy hosszabb beszélgetésbe bonyolódjak Vele :) Persze ha reggel rúg egyet, akkor megsimogatom a hasamat és mondom neki, jó reggelt, remélem jól aludtál meg ilyesmi, de csak ennyit. Gondolatban viszont szinte mindig rá gondolok, meg ha megsimogatom a hasam azért teszem mert ő is érzi állítólag. Hát nem tudom, remélem nem ezen fog múlni a szoros anya-gyermek kapcsolat :)
2020. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudtam beszélni hozzájuk pocakban


De szüléskor mindkettőre hatottam vagy mi😅

Szeretem ezt gondolni

2020. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Probáltam hozzá beszélni, de hülyének éreztem magam.😂😂😂

Ferjemnek se ment 😂

Viszont minden nap kb 1-1.5 órát beszélgettem telon anyukámmal. Remélem annyi eleg volt a babának 😁

2020. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Érteni semmit nem ért, hogy értene már, nem tud még emberi nyelven. Nem azért beszél hozzá az ember, hogy megértse, amit mondok...

Nem tudom, azt mondják, anya-apa hangját felismeri, de nem tudom, ebben mennyi az igazság.

Őszintén szólva én inkább magam miatt beszélek hozzá néha. Szeretem a tudatot, hogy ott van és beszélhetek hozzá. De nem tudom, hallja-e egyáltalán.

Gondolati úton nem lehet vele kommunikálni. Tudom, hogy van ilyen magzati kapcsolatanalízis meg ilyesmi, de szerintem ez sima pénzlehúzós hülyeség. Biokémiailag nyilván érzékeli, ha te nyugodt vagy vagy ideges, de gondolati úton nem tudsz vele kommunikálni szerintem. Először a kisbabák amúgy is csak az érintésen keresztül kommunikálnak. Inkább hassimogatás- kopogtatás, ami működik szerintem.

2020. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Örülök, hogy kedved lett :)

Viccen kívül, néha beszéltem hozzá, iszonyú gyomorégésem volt végig, mindig azt mondták, nő a haja- Éjjel szoktam neki mondani, ha kopasz leszel, mész vissza. Vagy néha fenyegettem, ha nem nyugszik, lesz még kamasz, bosszút állok :D

2020. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Szülőként mostmár csak megmosolygok minden túlmisztifikálását a gyerekvárásnak. Már el sem tudom képzelni, hogy milyen eredményt várnak a kismamák a mindenféle praktikáktól. Egy gyerek fog megszületni, nem valami tünde.. Sírni fog és pukizni, kakilni, pisilni, bukni és a feje tetejére állítja az életet. Lehet a legnyugodtabb gyereke valakinek, akkor is a gyerekvállalás egy meló lesz, tele gondokkal és álmatlan éjszakákkal, életünk végéig. Egy hasfájós babát még a szférák zenéje se nyugtatja meg, még az anyukája hangja sem. Nézd meg a gyerekekkel kapcsolatos kérdéseket, az a valóság!!!
2020. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!