Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmusom volt hematóma...

Orgazmusom volt hematóma mellett,baj lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete az orvos látott a baba és a lepény mellett,messzebb a babától és a lepénytől oldalt. 0,7cm körülire saccolta. Mondta,hogy szex tilos,de orgazmusom volt behatolás nélkül. Azt nem mondta,hogy tilos. Nem görcsölök,nem fáj.Ha baj van,lenne ezután,akkor észre veszem?

11hét


2020. jún. 26. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül veszed észre. De ha valami elmegy egy orgazmustól, akkor ő amúgysem maradna veled.
2020. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos sokan azt hiszok, a szex tilos azt jelenti, a behatolás tilos, pedig az kb csak nyitott méhszáj esetén fordul elő, minden egyéb problémánál az orgazmus okozhat gondot.
2020. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogx a második mondja. Az orgazmusnál ugyanis oxitocin szabadul fel, ami majd a szülésnél az összehúzódáspkat okozza.
2020. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Derjaderja ***** válasza:
Lehet, de szerintem is az a placenta, ami egy orgazmust nem bír el, az majd kiviseli a 3kg gyereket? Én ebben nem hiszek.
2020. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a hematóma, miért ne bírhatná el?
2020. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derjaderja ***** válasza:

Lehet, igazad van, de nem hiszem, hogy egy orgazmus akkora méhösszehúzódással jár, hogy attól leszakadjon a lepény (7mm-es hematoma van rajta) nekem a 42. hét végén se csinált semekkorát, most meg a 2. terhességnél totál fel volt tolva a libidóm az elején, rég el kellett volna vetéljek.

Csak azért írom, hogy szerintem ne aggódjon a kérdező, szakmai hozzáértésem nincs a témához.

2020. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedden megyek kontrollra. Remélem minden rendben lesz
2020. jún. 27. 06:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hematomam, 18 mm, de én vereztem orgazmus után.

Ha nem vereztel, nem hinném, hogy barmi gondot okozott volna.

2020. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó és nem lett baj? utána kerültetek minden szexuális tevékenységet?
2020. jún. 27. 12:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lett baj, 21. hetig vereztem hol spontán, hol szex vagy orgazmus után, de a hematoma a 16. heti uh-n mar nem latszott. Én 11 hetesen vereztem nagyon, a 12 hetes uh-n meg valtozatlanul ott volt.


Egyébként kb. havi egyszer "próbáltunk rá" a szexre/orgazmusra, tehát 2-3x volt csak, de én mindig vereztem utána.

2020. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!