Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el a szülőknek,...

Hogy mondtátok el a szülőknek, hogy terhesek vagytok? 22/N

Figyelt kérdés

Tervezett baba, a 2 nagymama jelölt már nagyon várja. A papákról nem tudok nyilatkozni, mert ők nem szoktak ilyenről beszélni.


Kérdésem a következő. Melyik lenne a jobb? Anya, apa terhes vagyok VS cuki babára utaló ajándék. /a párom az utóbbira voksol, valószínű cipőt veszünk, de azért érdekel mások véleménye/


2020. jún. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
2 nagymama-jelölt? Ez most komoly?!
2020. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez kicsit hülyén hangzott. Értitek a 2 nagymama.
2020. jún. 28. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
"Terhes vagyok."
2020. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Terhes vagyok" Ennyi. Nem kell túlgondolni.
2020. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen személyiség a mama. Nem mindenkinek jön be a cuki baba beharangozás.
2020. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én első babàt várom, anyunak egy nagymamás mágnest vettem ès egy tesztet kapott. Apu külön él, hozzá az orvostól egyenesen oda mentem az uh képpel. Később kapott egy másolatot a képről és egy kiszoknit.

Anyósék még nem tudják, de ők egy kinyitható kèpeslapot kapnak, aminek az egyik oldalába a képet ragasztottam be, a másikra pedig írtam egy kis bemutatkozó levelet a baba nevében

2020. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én:

“Babát várunk”


Ennyi

2020. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DakotaDamon ***** válasza:
Mi karácsonykor mondtuk el a fa alatt, hogy van még egy ajándék de az csak a nyáron érkezik.
2020. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!