Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor " szállt le" a babátok?

Mikor " szállt le" a babátok?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, első terhességem. Vannak jóslóim kb. 1 hete, közben hányingerem is szokott lenni. Fáradok, én úgy érzem nem húzom már sokáig. A pocakon viszont még nagyon fent van, a rekeszizmom alatt van a gyerek. Hirtelen, akár egy éjszaka alatt illeszkedik be vagy fokozatosan? Ki hogy tapasztalta?
2020. jún. 30. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A 34. héten már nagyon mondták, hogy jajj de lent van, mindjárt szülök! Erre indítani kellett a végén...
2020. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem elotte par nappal erezhetoen lejjebb ereszkedett a hasam. De voltak idos holgyek akik mar sokkal korabban azt mondtak hu de lent van mar.

De fejjel elore van? Mert inkabb az ami nem feltetlenul megy gyorsan. Ha nem forsult volna beeddig a babad akkor a helyhiany miatt erreegyre kevesebb az eselye.

2020. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, fejvégű. Csak rettentően magasan van a hasam, mindenki megjegyzi, meg én is látom, érzem. Csak olvastam, hogy így nehezebb lehet a vajúdás, ha ennyire nem akar lentebb jönni..😔
2020. júl. 1. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szállt le.
2020. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még a 38+3. héten se szállt le, pedig akkor folyt el a magzatvizem. Császár lett a vége.
2020. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt megkezdődtek a toló fájások előtte pár perccel. Addig nagyon magasan volt, és egyszer csak lesüllyedt.
2020. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor úgy látom itt se egyértelműek a dolgok és bármi lehet. Inkább befejezem az aggódást. 😅 Őszintén nem tudom, melyik lenne a jobb, mert néha most rettenetesen nyomja a bordáimat, nagyon sokszor fáj. Ha lemegy, akkor meg a húgyhólyagomat fogja. 🤷
2020. júl. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!