Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahanghoz értők / tapasztal...

Ultrahanghoz értők / tapasztaltabbak: szerintetek is kisfiú? ☺️

Figyelt kérdés

Annyira izgatott vagyok: Az orvos azt mondta, szerinte igen! Ha valakinek van ebben több tapasztalat, mint nekem, akkor segitenetek? Állítólag a fiukat nehezebb félrenézni. 😆 Nagyon jo lenne tudni, csak pl ruha vásárlás miatt. Feltettem róla egy képet, remelem működik. a képen a két laba látható es aközött 😆

[link]



2020. júl. 6. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a lány nem így nézett ki.
2020. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😊 koszi!
2020. júl. 6. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is fiút mondanék.
2020. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Par het múlva megyünk genetikai ultrahangra, majd ott remelem megerősítik! Mar nagyon izgatottak vagyunk! (Persze teljesen mindegy mi lesz a neme, de jo tudni, hogy az ember ugy készüljön)
2020. júl. 6. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiú. Hány hetes vagy hogy így látszik? Nekem nem tudták még megmondani.
2020. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 hetes pont
2020. júl. 6. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó 😊Én 15 hetes vagyok de még nem tudta megmondani. 😊
2020. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En ma voltam pont, nagyon vicces volt, mert nagyban elterveztem, hogy várok a 18. heti genetikai ultrahangig illetve azt is, hogy majd megkérem az orvost, hogy ne mondja el ott, hanem majd esetleg írja le es akkor otthon majd rendes körülmények között meglepodhetek vagy pedig odaadni egy barátnak es o valamibe belerejti es akkor huuu de izgi 🤣 haaaat ez nem jott össze... 😆
2020. júl. 6. 18:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, kisfiut varok nekunk pont igy nezett ki a dolog :D szerintem tuti hogy fiu ;)

37hkm

2020. júl. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De izgi! Koszi es nagyon jo babavárást kedves utolsó ☺️
2020. júl. 7. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!