Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnek induló...

Ikerterhességnek induló terhességből kinek hogyan alakult?!

Figyelt kérdés

7 hetesen 2 petezsákom volt, az egyikben élő embrio, másikban csak szikhólyag. Doki szerint fel fog szívódni! Volt aki hasonlóan járt és mégis ikrek lettek?!


Olvastam, hogy barnázással jár, ha felszívódik az egyik, nekem egyáltalán nem volt, ma már 10 hetes vagyok, ma megyek dokihoz, addig is kiváncsi vagyok, járt-e így valaki és mi lett a vége?



2020. júl. 7. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 baba maradt csak. 12 hetes genetikain már fel volt szívódva. Nálam szívhang is volt az elején. Nem barnáztam,gond nélkül felszívódott.
2020. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is gond nélkül felszívódott. Sem barnázás, semmi más.
2020. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Remélem nálunk is minden rendben lesz!
2020. júl. 7. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lombik beültetés volt. Kettőt ültettek be, midkettő meg is tapadt. Viszont nekem hematóma lett az egyik petezsákban ezért barnáztam is. Végül felszívódott a petezsák amiben a hematóma volt, rá két hétre megállt az embrió szíve. Nekünk nem végződött boldogan:-( Kettővel indultunk, majd egy lett, végül műtét a vége.
2020. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik embrió felszivodott
2020. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2020. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, most értünk haza! :) Az egyik petezsák teljesen felszívodott, már sehol sem volt, az én kis picikém viszont hatalmasat nőtt és nagyon kalimpált ❤️❤️❤️
2020. júl. 7. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, gratulálok, minden jót!
2020. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, már azóta mindjárt egy éves lesz :-)

Nekem öt hetesen látszott egy petezsák és egy szikhólyag nélküli "valami". Én biztos voltam benne, hogy az utóbbi felszívódik. Hát másképp döntött :-)

Holnapután lesznek 5 évesek.

2022. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!