Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetesen normális, hogy...

34-35 hetesen normális, hogy alig mozog a baba, ill nem rugdos, csak helyezkedik?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete szinte megszűntek a klaszikus értelemben vett rúgások, semmi erőteljes mozdulat, csak néha elhúzza jobbra-balra kezét, lábát, de már nem partyzik, kevesebbet is mozog és a hasam is mintha leereszkedett volna.

Ma vagyok 34+4 napos.

Nem korai ez még?


2020. júl. 7. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mozog, akkor nincs gond.. de ha nem, akkor irány az ügyelet
2020. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mozog, csak magához képest keveset. Inkább csak ilyen feszítő érzés van, kinyomja, behúzza magát. Este aktívabb, a végtagjaival molyol. Napközben ha belemerülök valamibe 2-3 órán át nem érzem. Úgy tudom, ez az utolsó 1-2 hétben jellemző inkább. Nekem még van bő 5 hetem szülésig. Remélem nem kibújni készül.
2020. júl. 7. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a kevesebb helye miatt is, de egy Uh-ra érdemes lenne elmenni, hogy megfelelő-e a lepényi keringés, normálisan fejlődik-e. Csak a megnyugtatás maitt. Nekem is vannak napok, mikor kevésbé aktív, de akkor is mindig van egy-egy olyan időszak, mikor jobban érzem mocorogni.
2020. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rendben van,nagyon normális ilyenkor
2021. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!