Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepény elhelyezkedése: elülső...

Lina9654257 kérdése:

Lepény elhelyezkedése: elülső falon. Lepény a méhszájat: mélyen tapad. 11hét 6 napos vagy , és 44mm a babó, és 1,5 cm a nyaki redő, és norm orrcsont. A lepény jól helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Dokit nem tudtam megkérdezni, mert pont akkor hívták sürgős császármetszésre. köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 8. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jól helyezkedik el, mert mèlyen tapad, ha jól èrtettem, akkor fedi is a mèhszájat. Nekem is mèlyen tapadt, de nem fedte a mèhszájat, mègis a 15. hèttől a 21. hètig vèrezgettem. Pihennem kellett, veszèlyeztetett lettem. A jò hìr, hogy àltalában feljebb megy, ahogy nő a mèh, de oda kell figyelni.
2020. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh :( jövőhét pénteken megyek genetikai uhra , ott beszélek is a dokival. Ilyenkor mi a teendő? Pihenés? Magnézium? Már nem dolgozom, veszélyeztetett papírt megkaptam a munkám miatt.
2020. júl. 8. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pihenés és magnézium volt előírva. Most 31 hetes vagyok, màr jó helyen van a lepèny. 1. vagyok.
2020. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!