Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van mindkét nemű...

Akinek van mindkét nemű gyermeke, annak a fiú erősebben mozgott?

Figyelt kérdés
A kérdés azért merült fel bennem, mert 2. baba, van egy fiam, aki elképesztően erősen mozgott. A mostani babó meg übereli. Fiút mondtak, de jövő héten lesz 4d is, azon kiváncsi leszek. Az anyu nagyon lány unokát szeretett volna, de én egyke vagyok, anyósnak meg 2 fia van :D Máshogy mozogtak? Anyu azt mondja én hiába voltam lány a pocakban, annyira erősen mozogtam, hogy csak na. DE! 1. neki nincs fia, 2. ő komolyan mindig túloz. Tapasztalatok? :D Korán is éreztem mindkettőt, és hiába vagyok duci, 18.héttől látható külsőleg is, ahogy dörömböl :D

2020. júl. 14. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A lány hiperaktív volt, a fiú alig mozgott, erősségben nem rémlik különbség

(kint ugyanez a helyzet)

2020. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen


De barátnőmnek pedig a lány mozgott jobban

2020. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D Akkor még a végén anyámnak lesz igaza? :D Sima uh-n voltam, megkérdeztem 20.héten, hogy látszik-e mi a baba neme. Azt mondta a doki, hogy hason van, nehezen, de fiú. ezt miből, azt nem mutatta. Én mindig úgy gondoltam, hogy a fiúból már nem lesz lány, de az unokatesóm mesélte, hogy a lányának végig a lába között volt anno a köldökzsinór és arra mondogatta a doki, hogy fiú :D Hát ez nekem fura, de akkor kitudja alapon, majd én is megírom nektek, hogy mi volt. Jövő hét csütörtök a 25. hét, azért arra kértem időpontot, mert a kötelező legközelebb 30.hét, és úgy gondoltam félidőben azért lássa doki a babám. Voltatok 25. héten 4d-n? Jól látni mindent?
2020. júl. 14. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első lány, a másodikkal most vagyok várandós, elvileg fiú lesz. Ég és föld a két terhesség és a két baba is. A lányom alig mozgott, mindig csak ilyen kis piciket, kb csak hogy érezzem, hogy ott van, uh-on mindig nagyon aludt, takarta magát állandóan.

Most a kisfiú folyamatosan nyomja. Nem ám finoman, hanem szó szerint döngöl. Uh-n is folyamatosan ficánkol, nagyon eleven. Már egész korán látszott kívülről is, hogy mozog.

Szerintem a 25. hét pont ideális 4d-re. Akkor már szépen látszik minden, a pofija is, de mèg nem olyan nagy, hogy ne férne bele a képbe.

2020. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lányom van, egy fiam! A lányok aktívak voltak nagyon, a fiam nyugodt keveset mozgott.

Születés után is így maradt, nyugodt, álom jó baba volt a lányok pont fordítva 🤭😀

2020. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem a fiam mindig mozgott bent, és kint is :D sosem szeretett aludni, most 12 éves, és nem lusta tini, ha 6 kor felkel, akkor is 11 órakor nem álmosan, csak intelemre elindul lefeküdni. 1,5 évesen mondta a doktornő, hogy nincs baj a gyerekkel, csak annyira érdekli minden, hogy nem akar lemaradni semmiről. Tanulás nélkül kitünő tanuló, úgyhogy lehet megérte neki fent maradni :D Életem! Jajjjj de várja a tesót. Sokat szenvedtünk, mire sikerült, minden nap puszilja a pocakot, és mondja neki a poénokat, mert egy kis poén gyáros :D azt súgja a köldökömnek ne foglalkozz anyáddal, őrült :D Rám néz nevet és megpuszil. Ja, és úgy hívja a pocakot, hogy Imre :D pedig nem azt beszéltük meg :D Milyen szép is az élet csajok! Csak előre, sose a rosszra!
2020. júl. 14. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányom sokat mozgott, de nem erősen. A fiam keveset, de azok erőteljes rúgások voltak.
2020. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és ugye lehet nem mindegy a hónap sem :) fiam szeptember legeleje, a mostani babó november legelejei lesz ... én október legvégi vagyok, és mindig teszek-veszek. Szerintem is fontos a habitus. Tehát abban hiszek én is, hogy születés után is egy döngölőgép lesz :D
2020. júl. 14. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyukám így mesélte, igen. Határozott különbség volt aközött, ahogy a fiú és a lány gyerekei mozogtak, a fiúk egyértelműen erősebben.

Én is fiút várok, jó erősen mozog :)

2020. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!