Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén milyen érzéseid...

Őszintén milyen érzéseid voltak mikor kiderült a kisbabád neme?

Figyelt kérdés

A legfontosabb persze az, hogy egészséges legyen.

Nem vagyok fanatikusan egyik nem párti sem, viszont valamiért mégis kislány korom óta az a kép él bennem, hogy az első gyermekem lány lesz. Semmi bajom a fiúkkal, viszont mégis tartok tőle, hogy amikor kiderül a pici neme és fiú, akkor furcsa érzés lesz, hiszen "nem erre számítottam".

Bocsánat, ha hülyeségnek tűnik ez az egész, de ha valak volt hasonló helyzetbne, szerintem érti, hogy mire gondolok.

Érdekelnének a ti tapasztalataitok ebben a témában:)



2020. júl. 15. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Én abban a hitben voltam a terhesség elején, hogy tuti lányt várok valahogy ezt éreztem.Ezért meglepődtem mikor a doki mondta, hogy fiú.Hamar átállt az agyam, mert magam is fiús lány vagyok.Viszont mikor 5 hónapos terhesen kiderült, hogy a fiú kislány:D akkor azért úgy kicsit lezsibbadtunk párommal idehaza.Főleg ő.Én meg csak azt fújtam éreztem hogy lány.:D
2020. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Picit csalódott voltam, mikor kiderült, hogy fiút vàrok, de nem sokáig tartott, gyorsan àtàllt az agyam,imàdom azóta is a fiam, már 8 éves. Most a 2. baba làny lesz, örülök nagyon, hogy lesz lányom is.
2020. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én fiút szerettem volna, és mérhetetlenül boldog voltam mikor kiderült hogy kisfiú :)
2020. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Olyan boldog voltam, hogy félig letolt kertész vakondok naciba rohantam ki és kiabáltam, hogy kislány:DD Sose felejtem el, mert többen tapsoltak, meg vigyorogtak rám:D
2020. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
4+ Sose felejtem el azt sem, hogy a harmadiknál tolattam a hasammal-mert hegyes hasam volt, minden ember azt hitte hogy fiút várok, egyes egyedül a kisnagylányom mondta, hogy ő tudta, hogy kislány-és lőn csoda, tényleg lány lett.
2020. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Én is mindig kislányt szerettem volna, gyerekkorom óta, de valahogy a pozitív terhességi teszttől kezdve kizárólag fiúként tudtam a gyerekemre gondolni. Nem tudom, hogy miért. Mikor az orvos mondta a 20. heti uh-n, hogy 101%, hogy fiú, meg se lepődtem. Nagyon örülök neki :)
2020. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Fiút éreztünk(a férjem is) és az is lett. Nagyon boldogok voltunk, amolyan beteljesedett csoda megérzés volt :)
2020. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál meglepődtem, mert fiút éreztem. De semmi csalódottságot nem éreztem, szerintem tudat alatt inkább kislányt szerettem volna.

A második már érdekesebb volt. Csak lány unokák vannak a családban. Az én lányom volt az 5. és utána még született egy az egyik testvéremnél. Mikor terhes lett a második babával (7. unoka), szinte biztosra vettem, hogy ő is lány. Nem is gondoltam arra, hogy fiú is lehet. Pedig többen is mondogatták, hogy szerintük fiam lesz. Na a 19. héten kiderült, hogy valóban kisfiú. A férjem nagyon boldog volt, én meg felhívtam a családom, és közöltem velük. Nekik a reakciójuk, hogy a fene enné meg, akkor új ruhákat kell venniük ajándékba, ugyanis ennyi lány után minden lányos. Én meg úgy éreztem magam, mintha valami betegség lenne az, hogy fiút fogok szülni. Kellett pár hét mire feldolgoztam a tényt, főleg a családom reakciója miatt. De utána sikerült átállítani az agyam, és nagyon vártam már. Most már 20 hónapos, és semmiért nem cserélném el.

2020. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

1. lány, nagyon boldog voltam

2. lány, örültem

3. fiú, full döbbenet, úristen, nemár, ez meg hogy történhetett???

Aztán kiderült, hogy a középsőnk sokkal fiúsabb a kicsinél, szóval nem volt akkora változás az életünkben. :)

Most már 7 éves a kicsi, azért kezdenek előjönni a pasis dolgai, amik továbbra is furák, én akkor is lányos anyuka vagyok, ez csak valami tévedés lehet. :))))))))

2020. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Lánynak éreztem, kislány is lesz. Lányra is vágytam :-)


Egyedül egy dolog miatt furcsa, kifejezetten rossz érzésem utána hetekig, hogy nálunk a család látszólag hímsoviniszta és fiúmániás, és stresszben voltam, hogy az én lányom emiatt másodrendű lesz... Ugyan még nem született meg, de már megnyugodtam, mert egyértelművé vált, hogy a kizárólag fiús, fiúmániás rokonok egy része csak rettenetesen irigy :D

2020. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!