Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Szokatlanul...

Mi lehet ez? Szokatlanul mozog a baba.

Figyelt kérdés

25 hkm vagyok, a baba már 4-5 hete mocorog, elvileg ő rendben is van, viszont mivel többször is véreztem, ezért veszélyeztetett vagyok, szigorú fekvés.

Tegnap délután, ma hajnalban olyan fura mozgásokra lettem figyelmes, nem az a tipikus rúgás, hanem 2 pontban egyszerre inkább ilyen lüktető/remegő érzés, de elég erős. Nem fáj, csak jól érezhető. Lehet hogy egyszerre 2 ponton, ismérődően pont ugyan ott mocorog?


2020. júl. 19. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Csuklik
2020. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is csuklásra tippelnék, ha azonos időközönként volt
2020. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató, sajnos mivel voltak gondok, eléggé parázok.
2020. júl. 19. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En ultrahangon lattam csuklani, egyreszt randul a feje, masreszt alul a laba is, siman erezheted ket kulon helyen.

Minden rendben lesz! Szinten 25hetes.

2020. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy pont csuklásról van-e szó, nálam az a 28-29. héten lett egyértelmű, hogy milyen. Néha olyan mintha remegne (kb. olyan, mint amikor nyújtozkodom és megremeg valamelyik végtagom). Ezek elvileg normálisak, ha egyébként jól mozog :-)
2020. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyanom is van mostanában, hogy bal oldalon alul nagy nyomás és jobb oldalon felül a "gyomromban", így kinyomja/nyújtja magát, úgyhogy szerintem lehet akár remegés is. Nagy frekvenciájú remegéssel mi is küzdöttünk a 14-16 hétig, majd a 21-23 hétig, ugyan csak egy pontban. Nem tudta az orvosom megmondani, mi az, a baba elvileg jól van. Olvastam sokat, másnak is volt és egészséges babája született. A kisebb frekvenciájú az csuklás szerintem. 30 hetes.
2020. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!