Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete afta van a nyelvemen...

Egy hete afta van a nyelvemen es mára a fülem es egész arcom jobb oldala fáj. Érdemes ügyeletre menni vagy várhatok holnapig? (17 hetes kismama vagyok)

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább elmennék. Vagy ha találsz, magánba. Ha most fáj, éjszakára valószínűleg rosszabb lesz, hétfő reggel meg irdatlan sokan lesznek és lehet, elhajtanak, ha nincs időpontod. Szép vagy sem, az ügyelet sokszor gyorsabban halad, mint a rendes rendelés és általában elég elhivatott dokik vannak. Nincs rossz fogad?
2020. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon be lehet gyulladva akkor. Nekem 2! hétig volt a nyelvem oldalán afta, nagyon fájt, nyírokcsimó is meg volt duzzadva. Menj orvoshoz, adnak rá ecsetelőt. Ne szenvedj,kismama is vagy, biztos tudnak segíteni.
2020. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Nincs rossz fogam, hála Istennek :) felhívtam az ügyeletet, ott azt mondta a hölgy, hogy glukosept-tel ecseteljem es hanem múlik par nap mulva akkor forduljak háziorvoshoz
2020. júl. 19. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Afta miatt mért mennél ügyeletre? Főleg terhesen és betegek közé

Anaftinnal kell kenni, az leviszi hamar az aftáról a gyulladást és a fájdalmat is (Glukosept nem ér semmit, de legalább nagyon csíp, tapasztalat)

2020. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, sajnos Anaftint használom mar kb egy hete napi sokszor es semmit nem használ :(
2020. júl. 19. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem havonta van több aftam, így jön ki a stressz. Eddig teafa olajjal kenegettem, de 10 nap alatt gyógyult és fájt.

Most végre megpróbáltam az anaftin gélt, 5 nap alatt nyoma se volt és be se gyulladt. (Glycosept nekem se használt, azért is voltam szkeptikus a nem természetes gyógymódokkal.)

2020. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!