Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majkremet tenyleg kerulni...

Majkremet tenyleg kerulni kell terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Nekem csak most mondtak hogy tilos enni a magas A vitamin tartalma miatt.Viszont en az elso 12 hetben volt h egy hetig minden reggel bolti majkremet ettem mert tudtam mast enni.tenyleg arthattam a magzatnak ? :(
2020. júl. 20. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz ipari mennyiségű májkrémet kellene megenned, hogy bármi bajod legyen. Éld az életed, ahogy eddig is, és ne stresszeld magad feleslegesen, mert az sokkal többet árt.
2020. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem nem mondták hogy nem lehet semmi baj nem lett.
2020. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is eszek mert szeretem és jól is esik. Szerintem ahhoz nagyon sokat kéne enni,hogy bajt okozzon.
2020. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem több alkalommal is. Nem tudod kihagyni az A vitamint az étrendből. A lényeg az, hogy külön, pluszba pótolva (kiegészítő vitamin formájában) ne legyen.
2020. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!