Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok utrogesz...

6 hetes terhes vagyok utrogesztánt szedek , holnap elfogy a gyógyszerem de csak 4 nap mulva van időpontom a nőgyógyászhoz, háziorvos felírja?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, csak nőgyógyász írhatja fel. Hívd fel, kérd meg, hogy írjon egy receptet, amiért elszaladsz. Szünetet tartani nagyon nem tanácsos!
2020. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy írja ki a felhőbe a receptet, ha az nem megy, fuss egy kört a háziorvosnál is, de vidd magaddal a papírt, amire a nőgyógyász felírta, hogy szedned kell, úgy talán kiírja.
2020. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vittem papìrt, hàziorvos felìrja. Plusz nàlunk a nőgyògyàsz soron kìvül is ìr receptet
2020. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Megoldódott a probléma a háziorvos felírta szó nélkül.😊

2020. júl. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!