Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit tanácsol a beszorult...

Ki mit tanácsol a beszorult levegőre? Ha mely levegőt veszek akkor szúr a szegcsontomnal. Már most 2napja tart ez. Nem akar elmúlni. Voltam már vele korhazba is, infúziót kaptam rá röntgent nem csinaltatam mert kismama vagyok

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jógázz. Nem vicc. Nekem segített, hogy különböző nyújtó pózokban voltam. Ahol érzed, hogy csökken a nyomás, azt csináld tovább. Úgymond kiszorítod a levegőt.
2020. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derjaderja ***** válasza:
37%

Olyan nincs, hogy beszorul a levegő. A bordaközi izmok görcse okozza azt, amire a beszorulást mondják.


A szegycsont területi fájdalmat kérdés, hogy ez okozza-e.

Lehet pl a baba is "rossz helyen", arra tényleg jó lehet a torna, jóga.


Reflux is lehet esetleg.


Kísérő tünetektől függően jöhet szóba komolyabb baj is (tüdőembólia, légúti fertőzés, légmell), de ezeket gondolom, kizárták a kórházban.


A röntgent amúgy nem érdemes ilyenkor megtagadni.

2020. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok vészmadárkodni, de én toxémiás voltam és ezt a terhesség vége felé kb. a 22 héttől folyamatosan éreztem. Állítólag a toxemia egyik előjele.

Azert csak figyelgesd a vérnyomásod és hogy mennyire vizesedsz.

2020. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vizesedek.

Nem kockázatok a gyereknek a röntgentnel.

Akkor csak így mondják nem?!

2020. júl. 22. 22:13
 5/7 Derjaderja ***** válasza:
A gyereknek az 1 mellkasröntgen, ami alatt kitakarják a hasadat, sokkal kevesebbet árt, mintha egy a panaszok alapján indokolt vizsgàlat nem készül el.
2020. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derjaderja ***** válasza:
A levegő nem tud beszorulni továbbra sem.
2020. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már semmi baj nincs
2020. júl. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!