Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kaphatok uh képet a...

Miért nem kaphatok uh képet a babáról?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Nyiregyhazi Josa Andras Korhazban ultrahangon.

9 hetes terhes vagyok, szerettem volna kerni a picirol kepet, de nem adtak pedig ki fizettem volna.

Elso terhessegem, magandokira nincs elegendo penzem.

Sima korhazban miert nem kaphatok uh kepet?



#Uh felvetel
2020. júl. 23. 07:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem dolguk adni. Ők megnezi minden rendben van-e, és jöhet a következő alapon működnek. Nincs idő ilyesmire.
2020. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem tudtak képet adni az sztk-ban, azok a vackok szerintem nem is képesek rá. De nekem rögtön felajánlották, hogy fotózzam le telefonnal.
2020. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök változó, hogy hol van pénz még egy kis képet is adni. Én három kórházban is voltam Uh-n, volt ahol kérdés nélkül adtak, pl van öt hetes és kilenc hetes uh képem állami kórházból (Rókus), 12 hetes magánból (ez egyértelmű, Czeizel), 20 hetes nincs, mert 2000 forint lett volna egyetlen kis kép, ugyanez a 32 hetessel (Cegléd).
2020. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja és Cegléden fényképezni is tilos elvileg az egész kórházban, ezt mondták amikor megkérdeztem.
2020. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig csak magánban adtak.

Nem fog nagyon vigasztalni, de 9 hetesen minden baba pont ugyanúgy néz ki.

2020. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak Cegéléden máshol is tilos fényképezni.

Én a SOTE II - re járok magánrendelésre és ott sem adnak.

8 hetesen kaptam egy képet róla azóta semmi sajnos. 31 hetesen.

Egyébként 4D-ben megmutatta az orvos az arcát és annyi volt.

2020. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak magánorvosál van erre lehetőség. Ott fizetsz, így az is belefér, hogy kapj képet vagy legalább fotózd le. Első gyermekemmel kórházban voltam 12 hetes uh-n, a másodikkal magánba, így csak róla van képem ebből az időből. Én sem értem, miért nem lehet legalább lefotózni, az nem tartana semeddig. 4d-s uh-ra érdemes menni majd, ott sok képet és videót kapsz. És látványosabb is.
2020. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
10 éve még adtak.... most nem adnak semmit, bunkók a kismamákhoz, durván vizsgálnak, azt éreztetik, hogy egy csóró senki vagy akinek nincs pénze magánra, hát egy képhez sincs jogod még ha fizetsz se. Ez az igazság.
2020. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért ne általánosíts, van ahol nagyon is rendesek. Te egy olyat fogtal ki.
2020. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem az én tapasztalatom hanem a környezetemben lévő kismamáké, attol még felháborít. 2 terhességemnél volt fogadott orvosom, az elsőnél mentem csak genetikaira sztk-ba ott Orosz rendes volt. 2.al már genetikaira se... de igazad van biztos van kivétel csak sajnos nagyon kevés lehet
2020. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!