Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4.babámat várom! 10 hetesen...

4.babámat várom! 10 hetesen 3100 a méhszájam! Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint többedik terhességnél előfordul, hogy nyitottabb a külső méhszáj...

Más is volt így? Később voltak problémák?


2020. júl. 23. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de anyukám a bátyámat és engem is nyitott méhszájjal hordott ki 3. és 4. terhesség. Semmi probléma nem.volt, időre születtünk.
2020. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A külső méhszájnál előfordul.
2020. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. júl. 23. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén,miért nem az orvost kérdezed meg? De gondolom ha ő ezt problémának gondolta volna,csak szól!
2020. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es de beszéltem az orvosommal, ő ezt még nem találta vészesnek! Nem is az orvosom felülbírálása volt a kérdés! Hanem az, hogy esetleg mással is megesett-e és hogy későbbiekben, hogy alakultak a dolgok!
2020. júl. 23. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!