Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangvizsgálat során...

Ultrahangvizsgálat során kiderült, hogy csak 9 mmes a petezsákom és nincs benne szikhólyag, sem embrió. Volt-e már másnak is hasonló paramétere és ha igen, mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
Az én számításom alapján 6+2 napos vagyok.Ma reggel a vizsgálat előtt elkezdtem barnázni is. Nagyon izgulok, mert mindig menszesz előtt van ilyen. Két hét múlva kell visszamennem.

2020. júl. 23. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Üres petezsákkal, 6 hét + pár naposan a vizsgálatot követő napon sajnos megindult a vetélés :( Szedtem az Utrogestan-Rutascorbin-Magnerot kombót, de így sem maradt meg végül.

Remélem te több szerencsével jársz majd.

2020. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :(
2020. júl. 23. 15:27
 3/21 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, mi lehetett a baj? Sokat stresszeltél?
2020. júl. 23. 15:28
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A stressznek ehhez semmi köze. Egyszerűen pech.
2020. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Nem voltam stresszes, már eleve olyan fura is volt a terhesség. Sokat görcsöltem (bár a lányomnál is, de itt még jobban), és iszonyatosan fáztam, még takaró alatt is.


Valószínűleg valami genetikai probléma lehetett, amit nagyon sajnáltam, hogy így alakult.

Azóta két és fél hónap telt el, ismét terhes vagyok, a 6. hét előtt járok, a két terhességet össze sem lehet hasonlítani. Nem görcsölök, nem fázok, és már van szikhólyag is.

Nekem könnyebb volt túljutni a vetélésen azzal a tudattal, hogy egy üres petezsák volt, és nem volt benne embrió. Semmilyen műszeres beavatkozás nem kellett, simán egy hosszabb menstruáció lett belőle.

2020. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok a pocaklakódhoz. Nekem ez az első terhességem, úgyhogy nem tudom összehasonlítani. Időnként szúrkál, de különösebben nincsenek tüneteim. Sőt, inkább nekem ez a fura, hogy pozitív teszt, és kimaradt menstruáció, plusz mellfeszülés: Ennyi a tünetem. Nagyon reménykedek, hogy nincs baj és fejlődik tovább.
2020. júl. 23. 15:54
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Szikhólyag nélkül, pecsételéssel sajnos nem sok reményt látok. 10 mm petezsákban már volt szikhólyag.
2020. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elmentem egy másik orvoshoz, és ő már a mai napon is látott szikholyagot. A másik eredmény nem maganrendelesen volt, úgyhogy eléggé megnyugodtam.
2020. júl. 23. 18:27
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó hír! :) pecsételésre adott valamit?
2020. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Adott Duphastont, meg mondta, hogy menjek el betegállományba.
2020. júl. 23. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!