Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bevált módszer a természet...

Van bevált módszer a természetes vérnyomáscsökkentésre a terhesség végén?

Figyelt kérdés

38+4 hetes terhes vagyok, az elmúlt héten magasabb volt a vérnyomásom, mint a terhesség alatt bármikor (előtte 125-135 közötti felső értékek voltak, most jellemzőbb a 135-145 közötti, de az alsó érték egy kivételével mindig 90 alatt volt, 1-2 kiugróbb felső érték volt, ami pár perc után történt visszamérésnél már lejjebb ment). Beszéltem a szülésznőmmel és az orvosommal is, mondták, hogy a front is közrejátszhat, és már ennyire a terhesség végén normális is, és amíg nincs tartós kiugrás, vagy 100 fölötti második érték, addig nem kell gyógyszer (laborom teljesen jó volt, két hete vettek vért, van vizelet gyorstesztem itthon, és nem mutat eltérést). Rosszul nem vagyok a magasabb vérnyomástól, nem szédelgek, nem fáj a fejem.

Mivel gyógyszert nem kaptam, próbálnám itthoni módszerekkel kicsit rendezni a vérnyomásom. Igyekszem sok folyadékot inni, és plusz sót semmibe nem rakok már. Volt, aki használt valami másfajta praktikát és bevált, vagy a szülésig már nem kezelték?


Köszönöm szépen!



2020. júl. 25. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs természetes vérnyomáscsökkentő módszer a terhesség végén, mivel az emelkedés ilyenkor a természetes, bármennyire is hülyén hangzik.
2020. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Citromfű teát szabad inni, és annak a nyugtató hatása mellett van valamennyire ilyen mellékhatása is. De másra nem is jó, finom és még több folyadék :)
2020. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sok folyadékto igyál,citromfü tea
2021. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!