Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor foganhatott...

Szerintetek mikor foganhatott a babám?

Figyelt kérdés

A párommal május 15.-én voltunk együtt (ciklusom 10. napja), és május 26.-án (ciklus 21. napja). Ciklusaim nagyon rendszertelenek, 31-40 naposak.

A 12 hetes ultrahang május 24.-re teszi a fogantatást. Szerintetek, így számolgatva, melyik együttlétből foganhatott a fiunk? (mikor lehetett peteéés, meddig élhetett a sperma, mennyit tévedhet ennyi idős tehességnél az uh).


2010. aug. 3. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
és mégis ezt mi honnan tudhatnánk? de nyilván nem a 15-ből nem? És amikor csinálták az uh.t nem kérdezted meg? Amugy meg ez legyen a legnagyobb bajod szerintem:-)
2010. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de okos az első....


a május 15.-ből fogant! biztos nem a május 26.-ból.

Szerintem a 15.-ből.15.-én együtt voltatok és rá 9 napra megfogant. :)

gratula :)


2 kisfiú anyuja

2010. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kedves második! május 26-án volt együtt a kérdező az UH meg 24-re teszi. De nyilván akkor a 15 ből lett a gyerek. Hiába vagy két gyerek anyja számolni nem tudsz...
2010. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ui: 9 napig egy sperma sem él de 3 napig igen!
2010. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, két lehetőség van, vagy 9 napig éltek a spermák, vagy két nappal odébb lőtt az ultrahang. Nem tudom, melyik lehet az esélyesebb.
2010. aug. 3. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként meg az UH ra nem kell olyan sokat adni. 9 napig élő sperma pedig nincs!
2010. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves 3.dik. ugyanazt írtuk és én miért vagyok buta??? te is a 15.-ét mondod meg én is!
2010. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!