Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon sokat mozog a baba,...

Ha nagyon sokat mozog a baba, gyerekként milyen lesz? Nagyon aktív és izgő mozgó lesz szerintetek vagy sem?

Figyelt kérdés
Mellső fali lepény miatt az orvosom azt mondta, később fogom érezni a babát. Hát nem éreztem később, mint bárki más és hát mit mondjak, nagyon de nagyon sokat mozog, rúg, forog, stb. Ha tévézek és pihenek, egy perc alatt 40-50 magzatmozgást érzek és ha ezt most kivetítjük 1 órára, akkor azért összejön. Néha már nem is értem, hogy nem fárad ki. Az aktív babamozgas elárulhat valamit a temperamentumáról és izgő mozgó lesz majd kisgyerekként is vagy nincs köze hozzá?
2020. júl. 28. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon aktív volt a lányom a hasamban. Az egyik uhn azt mondta az orvos, hogy nagyon mozgékony gyerek lesz. Bejött, már 20 hónapos, megállás nélkül pörög, ha beteg vagy alszik még akkor sincs megállás..
2020. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Napszak szerint főleg este volt aktív a pocakban,szívtunk mert születése után főleg éjjel volt aktív az első 2.5 évben,😂
2020. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam nem volt egy nagy akrobata odabenn viszont idekinn egy gömbvillám. A lányom egy kis örökmozgó volt odabenn, most nyugis baba, de nagyon erős, fejlett mozgású. Még kicsi ahhoz hogy meg tudjam mondani mennyire lesz hasonló a bátyjához csak remélem, hogy kicsit nyugisabb lesz.
2020. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs köze hozzá, de az én lányom is rengeteget mozgott a pocakban, és most is egy örökmozgó, akaratos gyerek.
2020. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányunk is durván mozgott pocakban, es foleg este 10-kor kezdett egy maratonba.

2,5 éves, nagyon aktív, kb. napi 8-10 órát alszik, és 23.00 óra előtt egyszerűen nem tudjuk elaltatni.


Most a tesoval nekem is mellso fali a lepény, en kesobb ereztem es ritkabban, gyengebben, mint a noveret, remenykedtem is, hogy nyuvisabb baba lesz, de most a 24. heten kezdi ugyanazt muvelni. Lehet, jogy most ment felejebb/arrebb a mehlepeny annyira, hogy tenyleg ot is ugyanugy erezzem.


Tesomnal is aktiv volt a baba a pocakban, o is aktiv kint is, baratnomnel nyugis volt pocakban, kint aktiv, unokatesomnal viszont bent volt aktiv, kint meg tok nyugodt, 3 eves.


Nem feltetlen van osszefugges.

2020. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam maga volt a megtestesült Budha a pocakban, számtalanszor aggódtam hogy valami baj van mert nem érzem. Mellső fali lepenyem volt nekem is. Ennek ellenére nagyonis korán éreztem már őt. 14 hetesen.

Idekint meg egy energiabomba az első perctől kezdve. Ő kis súlyú korababa lett de már az inkubatorban is folyton a faláról kellett visszahalászni 🤣 azóta sem áll meg, lassan 2 éves.

2020. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!