Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután szinte egyik...

Tegnap délután szinte egyik percről a másikra azt vettem észre, hogy nem érzem már a terhesség tüneteit. Szerintetek kell aggódni?

Figyelt kérdés

A doki az utolsó mensi alapján 7 hetes terhességet állapított meg. 13,8 mm petezsákkal, amiben embrió illetve szikhólyag nem látható. (felhívta persze a figyelmemet, hogy ez nem jelent semmit, 14. napon túl is foganhatott). Eddig enyhe cicifájdalmat éreztem és olyan nehéz volt a hasam. Szurkált, fájogatott. Tegnap este még nem esett olyan jól a vacsi, de erőltettem. Majd sétálni mentünk, amiből úgy tértem haza, hogy teljesen könnyűnek éreztem a testem. Nem szurkál, nem fájogat, olyan üres. Elküldtek béta HCG mérésre, de sajnos még csak az első eredmény van meg, ami 14243,0 U/L

Szerintetek?


2020. júl. 29. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár segíteni nem tudok, de én is hasonló cipőben járok. 5 hét 2 napos lehetek. Dokihoz csak 2 hét múlva van időpontom. De tegnap óta nem érzem a hasfeszülést, szúrkálást. A cici fájdalom is sokkal gyengébb. Azért még reménykedem. Drukkolok Neked is.
2020. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos segíteni én sem tudok, viszont amiatt én nem aggódnék, hogy a tünetek enyhültek, azok jönnek-mennek. Nyugi, és tessék bizakodni, nem aggodalmaskodni! 🙂
2020. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, nekem úgy halt el a magzat, hogy közben nagyon durván hánytam, rosszul voltam, mellem is 1 számmal nőtt....és mégis.

Nincs ezeknek olyan nagy jelentősége, vagy így alakul, vagy úgy.

A legjobbakat neked.

2020. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elején voltak abszolút tünetmentes napok. Jöttek-mentek a különböző tünetek.

Első UH-n nekem se láttak embriót, akkor 6 hét körül járhattam, de mondta a doki h valószínű később volt ovum.

2020. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!