Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni azt, ha korán...

Lehet érezni azt, ha korán nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok veszélyeztetett terhes, de volt ezelőtt 7 hónappal egy rutin méhszáj műtétem. A doki azt mondta, hogy ha a 28. hétig jók lesznek az értékek nem lesz gond. (Most 17 hetes vagyok, eddig minden vizsgálaton minden rendben volt hála Istennek!)

Viszont 1 hete megfáztam köhögök, már kezd javulni, de félek, hogy mi van ha ettől kinyílik a méhszáj. (több helyen olvastam). Fogom én az érezni? Vagy elegendő az, hogy 3 hetente nézi az orvos ultrahanggal?

Illetve olyan kérdésem is lenne, hogy a munkahelyen sokat kell lépcsőznöm. Ettől esetleg nem nyílhat ki? :(


Lehet butaság, amit kérdezek, de eléggé aggaszt ez a dolog.

Szerintetek menjek el másik orvoshoz is?



2020. júl. 29. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet érezni. Gondolj bele, van aki bemegy nst-re és közlik vele, hogy szülni fog mindjárt. Ezért is ellenőrzik.
2020. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég lesz akkor a 2 hét múlva esedékes vizsgálatra mennem? Vagy menjek el esetleg másik orvoshoz is?
2020. júl. 29. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy látom nagyon nyugtalanít a kérdés és nem nyugtatott meg a jelenlegi orvosod, igen kérj ki egy másik szakvéleményt is. Ha az is egybevág a másikkal, legalább megnyugszol.
2020. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!