Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is így jelentkezik a...

Másnál is így jelentkezik a rosszullét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt hittem, hogy a reggeli rosszullétek hányással járnak. Nekem olyan fura. Reggel, este, de van, hogy napközben hányinger tör rám, amit öklendezés követ, de hányni nem szoktam. Nagyon furcsa.



2020. júl. 30. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp most jöttem vissza a fürdőszobából, én is öklendeztem. :) Hat hetes terhes vagyok. Hányni ritkán szoktam. Második baba, első terhességem alatt is rengeteget öklendeztem, de ritkán hánytam.

Minden rendben volt szerencsére. Szerintem nincs ezzel gond.

Kitartást kívánok!

(Nekem egyébként a fogmosás segít ilyenkor.)

2020. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak emelyegtem, meg hányingerem volt, undorodtam minden ételtol és szagtol. De nem hánytam, nem öklendeztem. A rossz kozerzethez ennyi is bőven elég.
2020. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én is öklendeztem, hánytam minden illattol minden ételtől, és ez nekem 0-24ben megvolt, sokat hánytam de utána sem lett jobb 16.het után múlott el 6 héttől tartott folyamatosan, kitartás 🙏😊
2020. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem pl csak este volt hányingerem, napközben néha csak, ha megéreztem 1-1 olyan szágót. Én sem hánytam szerencsére. Nem törvényszerű a reggeli hányás.
2020. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

kb 15.hetig oklendeztem, ritkan hanytam, hanyinger tovabbra is tart sajnos, de legalabb mar nem ejjel-nappal.

27hkm

2020. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!