Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. gyermekemet várom,a 30....

3. gyermekemet várom,a 30. hétben járunk. Az első 2 gyerkőcöm császármetszéssel született és elég sokat fáj a hegem körül. Honnan tudhatom, higy valójában ez a heg, vagy csak az összenövések miatt fáj?

Figyelt kérdés
Ha egy mód van rá, szeretnék természetesen szülni, emiatt végképp jó lenne tudni, mi a helyzez.

2020. aug. 4. 00:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
42%
Na a legújabb hősködő aki nyomatja ezt a divatos VBAC-t pedig még a hege sem teljesen oké. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ezt felejtsd el.
2020. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg annak, aki a közelében sincs a témának, nem kellene hozzászólnia.


A fájdalmakat nem tudod elkülöníteni ezen a területen, sajnos nem tudhatod, melyik jellegű mit jelent. Érdemes az orvosoddal konzultálni erről. Nem itt a gyakorin az aluliskolázott károgókkal, mert abból lesz sok. El fog fajulni, sajnos, ahogy ezt olvassák majd.


Én is teszek egy próbát a harmadikkal, de még egyelőre a próbálkozás időszakában vagyunk. Sok erőt és kitartást kívánok neked és pergesd le az ilyen kommenteket magadról lazán!

2020. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló, köszönöm szépen! 🙂 Igyekszem lepörgetni magamról az ilyen kommenteket, tudom h.sokan simán megelégszenek (sőt nég örülnek is) a csészárral. Renélem, sikerülni fog nekem és Neked is!


Kedves2.! Nem, nem vagyok hősködő! És nyilván hülye sem, ha az orvos azt mondja, valóban a hegemmel van gond és veszélyben lennénk a sima szülésnél, nem fogok kockáztatni! Egyébként a műtő a szülőszoba mellett van, szóval bízom benne, hogy ez is előny... a császáros hegemről pedig annyit, hogy már a 2. is 9 éves, szóval simán lehet -és ebben bízom- h.csak túlparázom...

2020. aug. 4. 00:32
 4/64 A kérdező kommentje:
Bocsi, néhány betűt félreütöttem (telefon).
2020. aug. 4. 00:33
 5/64 anonim ***** válasza:
35%
Idióták... 🤦‍♀️
2020. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
39%
2 császàr utàn sajgó heggel tényleg bevállalnàd a kockázatot? Minek, hogy dicsekedhess? Elment az eszed, a másodikkal egyetemben. Aztàn az ilyen fog meglepődni meg perelni ha valami komplikáció adódik. Hála az égnek nincs orvos ezen a bolygón szerintem aki hagynà ezt az àmokfutàst
2020. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os elolvastad egyáltalán, amit írtam?? Nem biztos h.a hegem fáj, pont ezt akarom kideríteni...És mint, ahogyan írtam is, ha veszélybe kerülnénk emiatt, nem kockáztatok!

Én csak tünetek leírását kértem, nem kioktatást és fikázást.


5-ös! Az az idióta, aki írja...

2020. aug. 4. 01:11
 8/64 anonim ***** válasza:
42%
Sok a buta, szűklátókörű ember, ne foglalkozz velük! Én ismeretlenül is nagyon drukkolok nektek! 😊 A vbac csodálatos dolog, nekem az egész nőiességembe vetett hitemet adta vissza.
2020. aug. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves utolsó!!😃
2020. aug. 4. 02:42
 10/64 anonim ***** válasza:
56%
Hát jól nézünk ki, ha neked ennyi a nőiséged.
2020. aug. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!