Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok napi...

15 hetes kismama vagyok napi 1 szem panadolt vettem be 4 napig volt hogy csak felet bölcsesség fogamra mert fájt ugye nem okoztam bajta babának? nagyon lelki ismeretfurdalásom van de ha szenvedek mert fáj az se jó egyikünknek sem. Ugy

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Saját elhatározásból ne szedegess be semmiféle gyógyszert. Mindenről

kérdez meg a szakorvosodat.

Ne légy felelőtlen.

2020. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem védőnőt mondta hogy vehetek be meg a patikus is csak mégis aggodom kicsit dokim anyit mondott inkább vegyekbe mint szenvedjek szoval nem hasamra csapva szedem :)
2020. aug. 7. 01:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) hogy válaszoltál:)
2020. aug. 7. 01:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Panadolt nyugodtan bevehetsz.Nekem is azt adtak a kórházban kismamaként.
2020. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2020. aug. 7. 01:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom sokkal többet árt a babának, mint a gyógyszer! Jó lenne valami kezelés, mert ha begyullad, az is ártalmas.
2020. aug. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen kellene már keresek orvost
2020. aug. 7. 04:46
 8/9 anonim ***** válasza:

A panadol miatt ne legyen lelkifurkád, viszont azt a gyilladást azonnal kezeltesd.


Mert ha fáj a fogad, valószínűleg gyulladt, ha gyulladt, bakteriálisan felül fertőződhet, az a fogaidban lévő erekkel, bekerül a véráramodba, onnan meg a babához, na EZ nagy baj.


Menj kezeltetni a fogad még ma!

2020. aug. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó mindenképen a mai napon megyek mert már nagyon elegem van ment mindenkinek a közd pipa:( köszönöm szépen
2020. aug. 7. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!