Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire normális az hogy néha...

Menyire normális az hogy néha megfordulni sem tudok másik oldalamra az ágyon? Nem tudom leirni a fajdalmam de ha nagyon kell akkor nyomó érzés írnék le és oldalról alulra nyilal vagy nyom.

Figyelt kérdés

Nincs nagy pocakom meg.

28hetes vagyok.

Csütörtökon megyek az orvosomnal szabadságon van.


2020. aug. 9. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát. Ez ilyen. Valakit így visel meg, valakit sehogy, neked sajnos ezt dobta a gép.
2020. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok
2020. aug. 9. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt/van. Így a végén még rosszabb. Múltkor férjem rázott fel, hogy forgolódom és iszonyat nyöszörgök közben. Én nem tudom megmondani ilyenkor mi fáj, de kb az egész csípőm, derekam, lábaim. Nincs amúgy semmi bajom.
2020. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagy pocakom van ugyan, de szerintem a forgolodaskor a mehszalagok nyulnak rendellenesen, az faj, nem maga a sulya vagy a merete. Ha csak siman egyik vagy masik oldalon alszom, nincs semmi bajom, helyzetvaltozashoz tapaszkodok, kapaszkodok elobb.

Szinten 28hetes.

2020. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor normális :)
2020. aug. 9. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, utolso hozzaszolo voltam.
2020. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ♥️
2020. aug. 10. 05:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor lett nagy pocakod kérdező.? Hogy vagy kérdező és a válaszolok?
nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!