Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdtetek...

Hanyadik héten kezdtetek barnázni, ha barnáztatok az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Volt valami tünetetek előtte, pl. görcsölés korábban vagy tök váratlanul jött a dolog? Mit csináltatok, mi lett a dolog vége?

2020. aug. 9. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vèreztem, a 8. hèten, olyan menstruàciò erőssègűt. Az irodàban ültem, hìvtam a dokimat. Előtte volt egy vetèlesem, ìgy biztos voltam benne, hogy vetèlek megint. De az ultrahangon minden okè volt, azòta 9 hònapos a lànyom :)
2020. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 6. Héten barnáztam minimálisat, nem volt semmi görcs és hasonló pisilésnél vettem észre. Progeszteront kaptam és elmúlt. Hogy attól-e vagy magától is elmúlt volna azt ugye nem tudni. Azóta 29 hetes vagyok :)
2020. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Együttlét után pecsételés volt, de az viszonylag hosszabban (már hogy néhány napig fél naponta volt néhány csepp). Aztán egy délután volt még amikor a kertben dolgoztam és én ugyan nem éreztem hogy megerőltettem volna magam, de egyszeri alkalommal volt pecsételés. Ez kb 7. hét környékén. Görcsölés nem volt.

Mindkét helyzetről olvastam, hogy ilyen esetben normális, ezért nem aggódtam túl magam. Csak ezután jutottam hozzá terhességi vitaminhoz, azóta semmi hasonló nem volt.

2020. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. 6.hét

2. 6.hét

3. 9.hét, de nem barna, hanem erős vérzés

2020. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, progeszteronpótlás, 3 hét fekvés, mindhárom megmaradt <3

köszönöm az első orvosomnak, aki felülbírálta a körzeti nőgyógyász azon mondatát hogy a barnázás, vérzés az normális. 2.nál már tudtam mi a teendő.

2020. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lombik beültetés volt, így kaptam már eleve 1000mg progeszteront. 5.héten egyik reggel arra kelltem, hogy erősen barnázok, nem volt görcsölés. Doki csak annyit mondott várjuk ki az ultrahangot, többet most nem lehet tenni. Áprilisban volt missed ab, így nagyon félünk :-(Reméljük most jól alakul, de jó látni hogy itt sokaknak jól végződött. Pihenek, szedem a progit, pénteken pedig UH.
2020. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!