Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+4 hetes terhes vagyok jó...

30+4 hetes terhes vagyok jó ideje dagad a lábam,voltam vizsgálatokon,adtam vizeletet és vért is minden rendben,a lábam mégis vizesedik???

Figyelt kérdés
Egy ideje észre vettem h a bal lábam kicsivel jobban dagad mint a jobb,volt már valaki hasonló helyzetben??

2020. aug. 10. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én. A 26. hét óta (ekkor kezdődött a meleg) vizesedem többé-kevésbé, minden amúgy rendben van. Ha a munkahelyen sokat talpaltam, egészen extrémen be tudtam vizesedni, ijesztően... Voltak napok, hogy fáslival léteztem. Holnap töltöm a 40. hetet, érdekes módon két hete kevésbé vizesedem, de azért még van. A vérnyomásom és a vizeletem teljesen negatív.


Ami érdekes, hogy nekem a jobb lábam vizesedett jobban. Azt érdemes orvosnak megmutatni, mert trombózist is jelezhet (bár olyankor fájdalmas, vöröses a láb, és centikben mérhető a különbség azonos pontos mérve), de nálam semmi ilyesmi nem volt, csak valamiért az vastagabbnak imponált.

2020. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, ebben a melegben nekem is dagad, a vège màr csak ilyen. Nekem a bal dagad kicsit jobban, de az a làbam műtött, azèrt van ez.
2020. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az egyik lab jobban dagad, szerintem. jelezned kellene a nogyogyasznak, met en ugy tudom az trombozis gyanus. Vizesedesnel tobbnyire egyformad puffadnak a labak. Persze nem. ijesztegetni szeretnelek, csak en magamat ismerve(3dik varandossagom) extra para mami vagyok :D
2020. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!