Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik direkt nem kérdezték meg a baba nemét és szüléskor derült ki?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném majd én is csinálni, nem első baba lenne, minden cuccom van, fiú is, lány is.. De nem tudom kibírnám-e :D Vannak itt olyanok akik nem akarták tudni a baba nemét, esetleg családnak nem mondták el szülésig? Tapasztalatok érdekelnek, miben volt így más a terhesség?
2020. aug. 11. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni?

A Kérdező és a párja úgy döntöttek, vállalnak harmadik gyermeket. A kérdése afelé irányult, hogy van-e valakinek hasonló tapasztalata?


Kedves Kérdező!

Nekem az első házasságomból van 2 fiam. A férjemnek nincs gyermeke, most várjuk első közös gyermekünket. 14. hétben vagyok jelenleg. A 12 hetes genetikai uh-on kérdeztem, de a doki nem volt túl készséges. Viszont tudni kell, hogy a férjem fiút szeretne, addig nem nyugszik, míg fia nem lesz. Én már az első kettőt is lánynak szerettem volna. Szóval nálunk elég nagy a nyomás. Nem tudom, mit tegyek. Ő ugye nem jöhet be sem magánba, sem klinikára, így ő nem tud rákérdezni. Így én maradtam, hogy kérdezzek. De én magam is kíváncsi vagyok. Viszont szeretném elérni azt, hogy ne a neme határozza meg az érzéseinket. Persze, mindenből vásárolnunk kell, mert a fiaim nagyok és nem terveztem több gyermeket. Azon agyalok, hogy mindenből semlegeset veszek, azzal nem lőhetek mellé :)

Ha amellett döntesz, hogy a szléskor tudjátok csak meg, akkor hajrá! Különleges lesz mindenképp!

2020. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon durva, mostanában minden kérdéshez ír valami kötekedő oO szar élete lehet. Amúgy nem akartam ideírni mert nem érint a kérdés, de ha már itt vagyok :én nem bírtam volna ki, hogy ne tudjam. Sajnos csak 20. Hetiuh-n derült ki, én azt gondoltam végig, hogy fiú lesz, aztán kiderült, hogy lány, féltem kicsit mert valamiért fiús anyukának gondoltam magam, de mostmár el sem tudok képzelni mást, mint a gyönyörű kislányomat 😍
2020. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Az első két választ, az eredetit én olvastam.

Semmi köze nem volt a kérdéshez, azon kívül, hogy megszólták a kérdezőt, hogy miért vállal harmadik gyermeket.

Nem azért töröltetik, mert CSOKos, ahogy írod, hanem mert nem a kérdésre válaszol.

2020. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
4 gyerekem van, az első háromnál nem tudtuk a német (fiúk lettek/. A negyediknel az orvos elszólta magát sajnos. O lány lett. Nem volt más a negyedik terhességem, mint az első 3.
2020. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Én szerettem volna, ha meglepetés lesz, de annyira egyértelmű volt már a 12 hetes UHn is, hogy nem lehetett nem látni, hogy fiú.
2020. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem azért kibírható, mert te nem tudod megnézni, kideríteni magadtól.

Itt arra gondolok, hogyha nem mész ilyen-olyan D-s uh-ra ill az uh képet is úgy kéred, úgy nézed, hogy ne látszódjon.


Ha nekem lenne lányom meg egy fiam, akkor tuti nem akarnám tudni,mert "mindenre" fel lennék készülve:ruhák, kiegészítők. Meg azt vettem észre, hogy az elején lehet "semlegesen" vásárolni a babának.

Egy ismerősöm a nemét nem akarja tudni, csak azt hogy fiú lesz-e 😀 (lányuk van már)

2020. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem akartuk tudni.

De, ha akartuk volna tudni, sem sikerült volna, mert az összes orvos megszenvedett az ultrahanggal.

Mindig összehúzta magát és elforgott.

Amikor babamozin az arcáról szerettünk volna képet, az arca elé tette mind a két kezét.


Így, csak szüléskor derült ki, imádtuk azt az érzést.


Most várjuk a másodikat, de hiába kértük a szonográfust, hogy ne mondja meg mi lesz, annyira lelkes volt, hogy rögvest kibukott a száján amint meglátta. Aztán azzal próbálta menteni a helyzetet, hogy jajj, csak 50%-ig vagyok benne biztosm. 🙈

2020. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
4. Vagyok. A kérdésre válaszoltam, de mivel 4 gyerekem van, le lettem pontozva. Megszoktam...
2020. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szuper lehet, amikor csak ott derül ki, de én sajnos nem voltam ilyen türelmes, 18 hetes koráig bírtam :)
2020. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
(nem voltam így, de javasonám, hogy minden uh előtt hangsúlyozd, hogy nem szeretnés tudni - nekem pl az egyik nő mondta a semmiből, hogy "lány, de gondolom tudják" - előtte 1x tippelték annak)
2020. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!