Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, ma kb....

5 hetes terhes vagyok, ma kb. fél órát barnáztam, görcsök és fájdalom nincs. Ilyenkor azonnal ügyelet?

Figyelt kérdés
Orvosnál még nem voltam, és most egy kicsit kétségbeestem, hogy elmegy a baba :(

2020. aug. 11. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én elmennék a helyedben orvoshoz. Lehet progeszteron pótlás kell. Ha ez a probléma és vársz, baj lehet.
2020. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Az is lehet, hogy egy kisebb méhszájseb miatt barnázol.

Keresd fel az orvosodat.


A legjobbakat kívánom!

2020. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Holnap maganvervetelen kezdenek,progeszteronszintet nezni aztan azonnal orvos. Amennyiben nincs tobb verzes. Mar most kaphatsz be magnerotot 1 szemet nyugodtan. Bagy jobb minosegu magneziumot. Ha tapasztalsz meg barnazast irany az ugyelet.

Sajnos nekem is igy kezdodott, de szerencsére ugyeleten kaptam gyogyszert. Nekem segitett

2020. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, remélem minden rendben lesz, mert ma délután is volt ugyanez :/
2020. aug. 12. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Miert nem mentel ugyeletre? Vagy legalabb vervetelre? Ez igy nem biztos, higy napokat varhat :(
2020. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!