Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huvelyi panaszok? Gomba...

Huvelyi panaszok? Gomba tapasztalat? Picit hosszú, bocsánat. Első baba.

Figyelt kérdés
Voltam az orvosomnál, vett le tenyésztésre váladékot, mert huvelyi diszkomfortom volt. Igazából zavaró folyás volt, ennyi. De tegnap már viszketett is, kellemetlen volt, némi ici pici törmelékes darabokkal. Előtte héten a dokim javaslatára vitagin C kúrát tartottam. Pénteken lesz meg a mikrobiológia, de tegnap már annyira kellemetlen volt, hogy dokim engedélyével estére egy micovagot felhelyeztem. Reggeli wc zeskor brutal méretű törmelékes folyás volt a papíron, de nagyon nagyon sok, és hatalmas darabokkal. Tuti, hogy gomba, de remisztően nagy. Ez lehet azért mert a kúp kimosta vagy ez butaság és ilyen nincs. Másnak is volt ilyen? Méhszáj Zárt, pénteken eredmény után egyből kapom a kezelést, addig ugye nem lesz baja a babának? 30 hetes vagyok. Ez az óriási törmelékes folyás ilyesztett meg. Előtte nem volt ilyen. Csak a kúp után reggelre és tuti nem a kúp darabjai. Azóta is ha megyek wc re még mindig van a papíron :( nagyon félek.

#gomba #Huvelyi panaszok
2020. aug. 12. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azok a kúp darabjai, nekem is ilyen szokott lenni.
2020. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sárgás volt és különböző méretűek, az egészen kicsitol akár a köröm meretuig, annyi törmelék volt, mintha 5 kúp darabjai lennének. De remélem igazad van. Köszönöm a választ!
2020. aug. 12. 15:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az tényleg a kúp lesz, így ürül
2020. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Micovag tényleg nem ilyen. Én is használtam többször is, és az nem darabos, amikor reggel kijön, hanem ilyen átlátszós-fehéres, fényes, viaszos cucc. Egyáltalán nem darabos és nem sárgás. De amúgy ne félj, nem lesz semmi baj, majd ha meglesz a mikrobiosz, akkor az orvosod megmondja h mit kell használnod. Gondolom zárt a méhszájad, a babához nem jut fel semmi, ne félj.
2020. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4+ Na igen, bocsi most olvasom újra h írtad h zárt a méhszáj. Ne félj, nem lesz semmi baj, ez csak neked kellemetlen. :)
2020. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató hozzaszolast! Estére már nem volt törmelékes folyás, biztos a kúp indította meg. De gondolom az jó, ha kijott az a sok trutyi.

Alig várom h pénteken felirjon a dokim vmit rá, h végleg elűzzem.

2020. aug. 13. 00:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem lesz semmi baj, nekem is volt fertőzésem a terhesség alatt. Meg szinte mindenkinek van, várandósság alatt nagyon gyakori. Használtam Micovagot is, bár az nem sokat használt, csak a tüneteket enyhítette, de a fertőzést magát nem szünteti meg, mert ugye nem is arra való. Ez csak a hüvelyflórát állítja helyre. Nekem Macmirort írt fel a doki, az kipucolta rendesen, és akkor utána használtam megint Micovagot, hogy helyreállítsa a hüvelyem ph-ját. Rendben lesztek, ne idegeskedj!
2020. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🥰
2020. aug. 13. 14:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyno-pevaryl t írt fel. Gombát találtak. Remélem most már minden rendben lesz.
2020. aug. 14. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze h rendben lesz, szépen kikezeled és kész. A babádnak fogalma sincs az egészről. :)
2020. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!