Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen nehezen ürül...

Másnak is ilyen nehezen ürül a hematóma?

Figyelt kérdés

6 hetesen kezdtem vérezni, uh-n megállapították, hogy hematóma. Napi 3 progeszteront szedek, az orvos jelezte, hogy barnázással fog ürülni. A 10.héten már csak egy pötty látszott a hematómábol, de még akkor is maszatoltam barnásan. Nem sok tényleg, pár paca az egész, az orvos szerint belefér.

Most leszek 12 hetes mindjárt, és még mindig ez van.

Annyira idegesít, egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni, hogy nem kéne terhesen barnázni. Aggódom.

Más is járt így hematómával?



2020. aug. 12. 16:13
 1/3 anonim válasza:

Szia :)

Engem 14 hetesen elöntött a vér,akkor nagyon megijedtem. Egyből kórház,megvizsgáltak,bent tartottak. Akkor azt mondták,hogy nem tudják a vérzés okát. Hálistennek a baba jól volt. Haza engedtek,jelentkeznem kellett a dokimnál. A zárójelentésen szinte semmi magyarázat nem volt a vérzés okára,a dokim vette észre a hematómát. Én 22 hetes koromig barnáztam. De megnyugtattak,hogy azzal csak ürül kifele. A 24 hetes UH-on már nem volt látható.

Utána minden rendben ment :) Lassan ünnepeljük a kisfiam első szülinapját♡

Ne aggódj! Jó egészséget nektek :)

2020. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, h alacsony a progid, nekem napi 3 mellett nem mult el, de 3*2 mellett mar igen. Szoval, en azt is el tudom kepzelni, h nem a hematoma miatt barnazol.
2020. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A progit viszont csak a 12.hétig lehet szedni, majd csökkentéssel elhagyni, ami ugye most fog következni. (Orvosi utasítás)

Remélem nem teszek vele kárt.

2020. aug. 13. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!