Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessèg vége felé okozhat...

Terhessèg vége felé okozhat hasmenést, hogy pl nyomja a beleket a baba? 35hetes vagyok, tegnap és ma is megy a hasam

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülést jelzi inkább. Nagyon légy óvatos most, told a magnéziumot, és pihenj amennyit tudsz és pócóld fel a lábad.
2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1+Még egy hetet ki kéne hogy bírj..
2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettél valami olyat amitől lehet?
2020. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem. Abszolút semmi olyat. Most megijesztettél első. Csak nem kifele készül 😲
2020. aug. 13. 14:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, bármi lehet. Jelezheti a tested a szülést, ugyanis megpróbál felkészülni előtte. De lehet a melegtől, vagy megváltozott az emésztésed és valamit rosszabbul tolerál a szervezted.. nekem is ment a 35. Hét körul a hasam, de 39+6-ra született meg a babám. Mindenesetre pihenj sokat!
2020. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt nem kell megijedni. Bàrmitől lehet, de ha esetleg mègis kifelè készül, akkor sem lesz màr nagy eséllyel semmi gond vele, màr nagy baba. Nekem pèldàul többször volt màr ilyen az elmúlt hetekben, én sem ettem olyat, ami okozhatnà mègis 36+2 hetes vagyok màr ès jól èrzi bent magàt.
2020. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nekem is joval lagyabb a szekletem a meleg ota, az elso 5 honapban szekrekedesem volt... Rengeteget iszok most es tolom a dinnyet, almat, szilvat. Nekem nincs hasmenesem mondjuk, szal kb ez all a hatterben. 26 hetes vagyok :) pihengess sokat ilyenkor mar
2020. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi, hát ha szilvát eszel nem csodálom :)

Nekem szorulásra többet használt mint a hashajtó (persze akkor nem voltam terhes)

2020. aug. 13. 23:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Hajjaj kb nekem is akkor kezdodott. Most 38 hetes vagyok es meg mindig, de csak parnaponta jon elo. Szerintem nekem azert mert kb akorul kellett elkezdenem szedni tobb vasat vashiany miatt, es ezert a szervezetem kvazi kirobbantja magabol 2 naponta 😂 utalom hogy vasat kell szednem addig kutya bajom nem volt. De ha kell hat kell.
2020. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2020. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!