Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derekamba és a medence csontom...

Derekamba és a medence csontomnál ott lejjebb, mintha elkapná a görcs, úgy csipkedné, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam szebben. Mitől lehet? Szülés után rosszabb lehet? Vagy javul?

Figyelt kérdés
Megmozdulok és olyankor kicsit felenged, fekve nem érzem, magnéziumot ugye már nem szedem, és most jött ki jobban a napokban, azelőtt is vt egyszer - egyszer de nem is minden nap, nem foglalkoztam vele annyira, de mostmár borzasztó. Ha állok, vagy megyek (akár a konyha, akár wc, zuhanyzás, bármi, tehát rövid távon is) akkor nem tudok úgy menni vagy állni, hogy ne kelljen hirtelen leülnöm, vagy úgy fordulnom gyorsan, hogy elmúljon. Ez most ma második napja ilyen drasztikus. Volt valakinek ilyen? Vagy mitől lehet? Császárom lesz és féllek, hogy utána is ez lesz, a seb mellett nem lenne túl kellemes, ha így kellene ugrándoznom hogy elmúljon. Én gondoltam a rossz testtartásra, hogy a csontjaim alakulnak most, de nem tudom valóban jó fele gondolkodom e.

2020. aug. 18. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm a 37.ik hetet
2020. aug. 18. 10:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű nyom egy-két ideget a baba. Nekem is így volt. Ha kint lesz a baba, elmúlik.
2020. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. aug. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!