Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázós kismamák, hogy...

Barnázós kismamák, hogy bírtátok a bizonytalanságot, megmarad-e a baba?

Figyelt kérdés

Most léptem a 6. hétbe, múlt héten már barnáztam kétszer picit, most egy napot erősebben...A doki írt fel Utro-t pár napja, de ezután jött elő megint a barnázás, úgyhogy beparáztam, de csak jöv. héten kell visszamenne, UH-ra, 7 hetesen.


Azt mondta, ha barnázok, akkor is csak jövő héten menjek vissza, amúgy pihenjek. Hát nem tudom... első bab lenne :/



2020. aug. 18. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Az idegeskedéssel, agyalással többet ártasz a babának mint gondolnád. Csukd be a netet, és foglald le magad valami hasznossal, ami eltereli a figyelmed.
2020. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Én tuti nem bírnám ki és mennék máshoz magánba. Első babám barnázásból vetélés lett, most szerencsére nem volt ilyen.
2020. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első terhességnél nekem másfél hétre kórházba is kellett feküdnöm, mert barnáztam/véreztem is. Volt progeszteron pótlás is. Ott filmeztem sokat, sok cikket olvastam erről. Ágyban kellett szigorúan feküdni. Reménykedtem, hogy nem lesz baj. Vártam a vizsgálatot mindig. Többször elhangzott a fenyegető vetélés a vérzés miatt, hogy kimoshatja az embriót. Végül hazaengedtek, mert a hematóma elkezdett felszívódni (emiatt volt nálam a vérzés). Egy hét múlva kontroll, leállt a szíve:-( Műtét lett végül.

Most vagyok a 2. terhességben, de most is barnázok/vérzek. Most nincs hematóma, nem tudja a doki mitől van. Most másik dokinál voltam, ő azt mondta nem kell szigorúan feküdni. Tévézek, filmezek, egyszerű dolgokat megcsinálok itthon.

Nagyon nehéz dolog ez, elhiszem hogy aggódsz. Mi több mint 4 éve küzdünk érte, ez a 3. lombikunk. Én mivel először sokat olvastam erről, arra gondoltam, hogy sokaknál megmarad a babó így barnázás mellett is, hátha nem lesz baj.

Remélem jól alakul nálad! Kitartást kívánok!

2020. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam megnyugodni. Lélekben elengedtem. Ha egy baba egészséges, akkor nem lesz baja. Erre kell gondolni. Második gyerkőccel ömlött belőlem a vér, 3 hét kórház. Negyediknél barnázás, elhalt a baba. Ötödiknél hol barna, hol piros vérzés az elején, viszont már 15 hetes. Kitartás!!!!!!!
2020. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is barnaztam és sokat gorcsoltem is, a doki mondta ne is éljem bele magam. Gyógyszert se adott csak majd majd egy hét múlva adok ha látni még mondattal lerazott.

Az az egy hét borzasztó volt, de utána adott progeszteront, sokat pihentem és sok magnéziumot kellett szedjek.

Végig idegeskedtem mert nem egyszer előfordul olyan is hogy nem tudtam fel állni annyira fájt a hasam. De szerencsére megmaradt a drágám és most itt fekszik velem 😍 sok sok egészséget és kitartás

2020. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még mindig, én is utrot szedtem és ugynazgy barnaztam még.
2020. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!