Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki az 5-6. héten...

Volt olyan, aki az 5-6. héten barnázott erősebben 1-2 napig? Mi lett később, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Ha igen, szedtetek rá Utrogestant/Duphastont? Mennyi idő múlva múlt el gyógyszertől a barnázásotok? Volt olyan, hogy a gyógyszer ellenére visszatért a barnázás?

2020. aug. 19. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
5 napig barnáztam 13. dpo-tól. Elég erősen. Nem voltam dokinál és semmit nem szedtem. Elmúlt, megmaradt a kisfiam gond nélkül, 33 hetes vagyok most. De! Az egyéni történet semmit nem bizonyít, lehet, a mai eszemmel elmennék dokihoz. Akkor valahogy úgy éreztem, hogy nem lesz baj. De attól még lehetett volna. Sógornőm sokat barnázott, és a 11. héten spontán elment a baba.
2020. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen

Utrogestant


Semmi baj nem lett így.

2020. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap alatt elmúlt..
2020. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél barnáztam 3-3 napig. Jeleztem az orvosnak, nem írt fel semmit. Mindketten egészségesek. De egyetértek az elsővel, érdemes utánajárni.
2020. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel sokat barnáztam a 14 hétig, duphastont kaptam, de ennek ellenére is volt barnázás. 34 hetesen beindult a szülés.

Másodikkal semmi ilyen bajom nem volt.

Most, a harmadikkal 15 hetes vagyok, progeszteron exeltist kaptam, többször volt barnázás. Hogy mi lesz belőle? Passz.

2020. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, voltam orvosnál és írt is fel Utrogestant, csak amellett is volt egy napig barna folyásom ès nem tudom, ez lehet-e gond vagy "belefér".


UH-ra csak jövőhéten megyek, 7 hetesen.

2020. aug. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!