Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hónapban milyen...

Az utolsó hónapban milyen pozícióban aludtatok?

Figyelt kérdés

Nem alszok egy hete, még dolgoznom is kell pár napot jövőhéten (utolsó napok), így nem ártana, ha nem lennék száz százalékig használhatatlan.


Jobb oldalon (kitámasztva) feljön a savam, bal oldalon (kitámasztva) a baba nem szeret lenni (?? folyamatosan rugdos), hanyatt szédülök 3-4 perc után, félig ülve hanyatt csúnyán bedagad a lábfejem és a térdeim, illetve nyom a baba lent.


Ezeket váltogatom éjjelente egy ideje újra és újra. Legtöbbször csak elegem lesz és felülök egy órára vagy kettőre, bár az is kényelmetlen.


Van valami jó tippetek?


2020. aug. 22. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülve. Olyan nagy volt a pocakom, hogy képtelen voltam bármilyen pozícióban feküdni.Mindenhogy mocorgott és rugdosott, rossz volt a közérzetem, savam jött fel. Ezért pocoltam fel párnákat és oldalt rádőlve aludtam, fotelban vagy kanapén a karfán feküdve.
2020. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor lehet, hogy ennél maradok, a bedagadt lábfejem pedig az éjszaka közepén hidegvízzel lezuhanyoztatom.
2020. aug. 22. 03:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A bedagadt lábfejet is felpolcolással tudod levinni. Feküdj vagy ülj egy kicsit hanyatt/a hátadon és a lábfejed a szíved magasságától legyen egy kicsit mindig feljebb.

Nekem is dagadt a lábam, főleg a bal. :/

2020. aug. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 35 hetes vagyok de sehogy sem jó. Mindig keményedek. Folyamatosan fenn van a baba mocorog. Ülve szoktam főleg azért mert polcolom a lábam. Kitartás nincs sok hátra!
2020. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: attól, hogy a baba rugdos, ha bal oldalt fekszel, miért gondolod, hogy neki nem jó? Nekem is mindig akkor lesz aktív, ha oldalra fekszem, de ez meg sem fordult a fejemben, hogy neki ne lenne jó... van elég helye, helyezkedjen másképpen! Ha neked jó bal oldalon, akkor azo aludj, pár perc után úgyis abbahagyja a rugdosást :) Kitartást!
2020. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldalamra fordulva. Végig szinte a terhesség alatt.
2020. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is 35 hetes vagyok es a bal oldalamon alszok. A baba tenyleg többet mocorog igy,de nem azert, mert nem szereti,hanem,mert jobb a keringes. Mindenhol a bal oldalon alvåst javasoljåk.

Nekem van egy test pårnåm is, mindenkinek csak ajånlani tudom. Isteni rajta aludni.

[link]

2020. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


#5-ös: nem is tudom, ez egy furcsa gondolatom. Bal oldalon az is a baj, hogy a szivem extra ütéseket ver néha. #7: ez a párna nagyon kényelmesnek néz ki! Majdcsak kibírom ezt az egy hónapot.

2020. aug. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!