Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimamák! Hogyan intézitek...

Kimamák! Hogyan intézitek higiénikusan a nyilvános helyeteken az intim dolgoka?

Figyelt kérdés

gondolok itt nyilvános mosdóra, zuhanyzóra stb...

Az elmúlt időben többször kempingeztünk, kirándultunk, és inkább a nem zuhanyzok, törlőkendővel áttörlöm magam verziót választottam.



2020. aug. 22. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan ugy mint otthon ...

A kempingekben van zuhanyzo es ott. Sajat tudfurdo sajat papucs sajat turcsi ... Max a viz ami nem otthoni 😂

2020. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze ennek ahhoz hogy terhes az ember vagy nem?
2020. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Annál kevésbé higiénikusat nem tudok elképzelni, minthogy mocskosan hagyod magad.


Amúgy papucsban, zuhanyzóban. Pont mint nem terhesen. Nem kell az alfeleddel felmosni a nyilvános zuhany padlóját, és akkor nincs gond.

2020. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csak a zuhanyzóról, hanem mosdóról is van szó... fertőzésekre hajlamos vagyok.


NEM hagyom magam mocskosan.

2020. aug. 22. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem mész el elvégezni a dolgod napokig? Fertőtlenítős törlőkendő letörlöd papirt teszel rá, dobsz bele wc be papirt nem fröcsög a pisi sem(bocs) utána intin törlő vagy nedves wc papír, 🤭végtelen sok megoldás van
2020. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 napokra voltam mindig.
2020. aug. 22. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanúgy mint nem terhesen. Nem nagy művészet kicsit odafigyelni
2020. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy, csal egy picit mégjobban odafigyelve. Pl. minsig volt nálam fertőtlenítő kendő, máshol zuhanynál fürdőpapucs és igyekeztem semmihez sem érni. Gyakori alapos kézmosás, kézfertőtlenítő a táskában.
2020. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ahol eddig voltunk mindig undorító volt a zuhanyzó estére, használt ragtapaszok, miegymás úszkáltak a padlón. Alapvetően is irtózom ettől, de babásan még jobban.


A mosdókat gondolom nem kell leírnom nyilvános helyeken. Esetleg van olyan antibakteriális törlőkendő, amivel le lehet tisztítani az ülőkét?


Nagyon félek a fertőzésektől, sokszor kaptam már el ezt-azt, pedig mindig próbálok figyelni.

2020. aug. 23. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Pisilésnél ne ülj rá, ahogy amúgy sem. Ha nagy dolog szükségeltetik, akkor én le szoktam törölni domestosos, vagy w5-ös kendővel az ülőkét alul felül, aztán papírt rá és úgy mehet. Persze ügyelve, hogy semmim ne érjen még így sem hozzá.

Szerintem a zuhannyal nincs baj saját papucsban. Esetleg menj a többség előtt zuhanyozni. Amit feltétlenül meg kell fogni, szintén át lehet törölni fertőtlenítő kendővel.

Ha nem akarsz ilyen nagy csomag kendővel járni (bár kempingben szerintem elmegy), akkor lehet kapni kis csomagokban is kézfertőtlenítő kendőt, az is megteszi. Nálam mindig van fertőtlenítő gél (a járvány előtt is volt), ha más nem, akkor azt nyomtam papírra és azzal törlök körbe.

De ahogy mondtam, én ezt amúgy is így csinálom mindig. :)

Illetve alapelv, hogy pl. autópálya mentén lehetőség szerint kultúráltabb benzinkúton állunk meg, ha mosdóba kell menni, akkor is, ha fizetni kell érte. A csak wc-s pihenőhelyeket kerüljük. Akkor inkább bokor.

2020. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!