Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor barnáztatok a 12. hétig?

Hányszor barnáztatok a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Mely heteken? Kiderült mi volt az oka? A baba megmaradt?

2020. aug. 23. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem.
2020. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. 15 hetesen kezdtem pecsételgetni, kiderült, hogy mélyen tapad a méhlepény. Szerencsére feljebb ment, már 38 hetes vagyok, a szülést várom.
2020. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nulla.
2020. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12 hétig kb 6szor. De azóta is sajnos. A méhlepény a méhszájon van részben, emiatt a barnazas.

Most a 16 hétben vagyok.

Első terhesség alatt is volt, de akkor megszünt a 12 héten. Ő teljesen egészséges lett.

2020. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerencsére egyszer sem.
2020. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél a 6. héten, elsőnél a 8-on is. Egyik éles mondták meg konkrétan az okot. Az egyik doki a placenta helytelen/elégtelen tapadására tippelt, aztán volt tipp méhszájsebre, illetve a második terhességemnél a placenta mélyen tapadt. Mindkét gyermekemmel 12-15 hétig szedtem progeszteront. Időre született egészséges gyerekek.
2020. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 8. Hétben egy kicsit.. Nem barnázás volt hanem vér. Megijedtem azt hittem el fogok vetélni.

Az orvos azt mondta hogy valószínűleg ahogy alakul a méhlepény... Amiatt véreztem. Semmi baja nem lett hálistennek, azóta már itt szuszog a mellkasomon ❤️

2020. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer. Már nem emlékszem, hogy az 5. vagy a 6. héten törtnént-e. Szerencsére nem volt baj, valószínűleg a beágyazódás miatt volt.
2020. aug. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4x, most 20 hetes vagyok és már 13 hetes kortòl kezdve nincs
2020. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!