Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter - 11 kg?

Első trimeszter - 11 kg?

Figyelt kérdés
Most járok a terhességem 8.hetében,de 11 kgot fogytam. Nem tudok enni, ha eszek is, mert megkivánok valamit, 2harapás után tele vagyok, és nem tudok enni. Az egész nap kínzó hányinger, ami sosem múlik felkeléstől lefekvésig velem van, hátráltat a munkában, illetve 1 korsó sört sem tudok felemelni, annyira erőtlen vagyok.. (bárban dolgozom) Esetleg lenne valakinek valami bevált módszere, hogy csillapodjon a hányingerem, és az étvágyam is picikét visszajöjjön?

2020. aug. 23. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Gyömbér.
2020. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én is kb hasonló mértékben fogytam, most a trimeszter végére már teljesen le vagyok gyengülve, most kezd visszatéri az étvágyam.

Nekem semmi nem segített, ha valami nem esett jól még ki is hánytam, meg amúgy mást is.

Az idő segít, sajnos semmi más.

Persze lehet te azon szerencsések közé tartozol, akiket csak épp megcsap a rosszullét szele, ez esetben még javulhat magától is. De nem hiszem, hogy erre van hatásos gyógyszer.

B6 vitamint szedj, az elvileg segít, gyakorlatban meg majd kiderül.

2020. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Én is mindent kihányok, ami nem esik jól. Olyan szinten vagyok belassulva, mint egy lajhár. Reggelente próbálom a ropit, hogy felszívja a gyomorsavat, de ugyanúgy kijön a ropi is. Van, amikor a víz sem marad meg bennem. Semmi szinte. Most az orvosom az elevitet vetette meg velem, azelőtt velnatal plust szedtem, szerinte ez okozja a tüneteket, majd kiderül. Németországban sajnos nem annyira segítőkészek az orvosok.. :/
2020. aug. 23. 13:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos csak vizet tudok inni, minden más ami cukros kijön belőlem. Próbáltam a gyömbért is, nem maradt lennt :/
2020. aug. 23. 13:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Pár hét és elmúlik, ha szerencséd van. Nekem kereken a 13.hétig tartott. Akkor 46kg voltam 56ról. Most 67 vagyok 36hetesen.

Szerintem nincs rá praktika az első trineszterben

2020. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hu, akkor sorstárs vagy. Tényleg sajnálom, ezen csak az idő segít. Nagyon éhgyomorra ne hagyd magad, mert az csak még rosszabb. Próbálgass ki több mindent, mi az amit nehezen de bevesz a gyomod. Az unásig ismételt ropi, cola nem mindenkinek válik be, de attól más lehet jó. Én pl a sültkrumplit meg tudtam enni, persze keveset de mintha jobb lett volna a gyomrom tőle. Vagy ilyen tészta félékből picit. Ami nem segített az bármilyen gyümölcs, nekem savat csinàlt minden. Szóval ez mind egyén függő.


A gyengeség amúgy kora terhes tünet, annak is aki nem hány, majd a 12.hét után nem leszel aluszékony.

Kitartást!

2020. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, most a pirítóst próbálom legyűrni, eddig megmarad :)
2020. aug. 23. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy csak én vagyok így :O

Csak én 11 hetes vagyok.

2020. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem reggel pár szem háztartási keksz segített, még az ágyban. Össz 4 kg-ot fogytam első trimeszterben. Volt rajtam felesleg, így a doki azt mondta nem gond.
2020. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rajtam is van felesleg, de nagyon megrémiszt, hogy ilyen kevés idő alatt ennyi lement :/ csak a baba miatt, mert féltem :(
2020. aug. 23. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!