Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első védőnői vizsgálaton mire...

Első védőnői vizsgálaton mire számítsak?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, de egy csomó mindent kért tőlem: eddigi leletek, műtétek kórházi zárói, állandó betegség kórházi papírjai, vizeletminta stb

2020. aug. 24. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog mérni. Vérnyomás, súly, haskörfogat...

Beszélget veled, kórelőzményeid, öröklött betegségek, családban betegségek.

2020. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adataid kikerdezi,szemelyi,taj,lakhely, eddigi orvosi papirjaid (en csak terhesseggel kapcsolatosakat vittem), betegsegeid,esetleg korabbi muteteid (barmilyen). Nekem sulyt mert,vizeletet nezett, kitoltotte a kiskonyvet a megadott adatokkal. Kb ennyi. De amugy szerintem ez valtozo,hogy hol mit neznek pontosan.
2020. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En jovo heten megyek.

Nekem a labor es az ekg eredmenyt kell vinnem.

Vizeletet miert nez?Mult heten volt az 1.laborom.

2020. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekrm nem volt sem ekg sem labor. Csak ultrahangon voltam. Magánban. Nem küldtek sehova, nem mondtak semmit
2020. aug. 24. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy nem küldtek. De biztos nem mondta? Mert beutalót vagy lyesmit én sem kaptam csak megmondták, hogy menjek el oszt kész. Mondjuk mivel a kiskönyvbe kell erről bejegyzés, ezért ha mást nem a védőnő is el tud küldeni. Amúgy meg háziorvoshoz kell menni (ott majd csinálnak EKG-t is), fogorvoshoz, illetve laborba is, de amúgy ezek ráérnek, nem kell egyből. Védőnővel (nálunk legalábbis) havonta kell találkozni, és ő mindig átnézi az épp aktuális leleteket meg megnyugtat, hogy minden oké, nézi a súlyod, vérnyomásod, ilyesmi.
2020. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem küldtek. 2x voltam ultrahangon. Egyszer 6 hetesen, majd 10 hetesen. A védőnőre is én kérdeztem rá
2020. aug. 24. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

En eloszor 8 hetesen voltam uh-n,akkor kaptam beutalot vetvetelre,ekg-ra,vedonohoz.es fogorvoshoz.

Holnap megyek 10 hetes leszek es viszem magammal az eredmenyeimet.

En is maganba jarok,kerdezz ra az orvosodnal.

2020. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!