Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet vagy természetes?

Gyak.kérd. kérdése:

Baj lehet vagy természetes?

Figyelt kérdés
Ma reggel együtt voltam a párommal semmi durvulàs nem volt csak finoman de most annyira fáj ott lent vagy húzódik lefelé hogy állni sem tudok mert fáj .32 hetes vagyok

2020. aug. 26. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig problémamentes volt a terhességed akkor én úgy gondolom, hogy nincs baj. Egyszerűen csak az orgazmus hatására befeszült a méhed és az okozza az elhúzódó fájdalmat. Szedj be magnéziumot , pihenj le, esetleg ha nem múlik egy meleg fürdő segíthet.

Ha problémás volt a terhesség, esetleg megrövidült a méhnyak vagy nyitott a méhszáj akkor irány a doki. De ott úgyis meg fogják kérdezni, hogy volt e szex és azóta fáj e.

2020. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma megyek uh-ra szóljak?
2020. aug. 26. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal bajt nem csinálsz, hogy szólsz. Maximum azt mondják, hogy hagyjátok el a házas életet erre a pár hétre. ☺️
2020. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!