Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.heti genetika szonográfusnál?

12.heti genetika szonográfusnál?

Figyelt kérdés

Ikreket varok,a Czeizelbe kertem idopontot(kombinalt teszt),de nem orvoshoz kaptam,hanem szonográfushoz.


Ez normalis?Ugy gondoltam,hogy orvos fog megvizsgalni.



2020. aug. 27. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szonográfus vizsgált ott, sokkal alaposabb volt, mint az eddig megismert összes orvos (sajnos bem egynél jártam már). Sok mindent, el is magyarázott.
2020. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Czeizelben ez a rendszer, szerintem nem is rossz. Én eddig 3 különböző szonográfusnál voltam, mindegyik nagyon alapos volt, 15-25 perc közöttiek voltak az ultrahangok.

Aznap amikor a kombinált tesztre mentem, a vérvétel után kb 2 órával volt az orvosomhoz is időpontom (szintén Czeizel intézet), és hozzá már tudtam vinni az ultrahangos leletet, illetve a vérvétel eredményét.

Nekem tetszik ez a rendszer, eddig egyedüli hátrányként az árát látom.

2020. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szonografus erre szakosodott. A leletet orvosok is átnézik. A rendszer így jó, mert az orvos több dologgal foglalkozik, kisebb lehet a rutinja, mint egy képzett szonografusnak.
2020. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ikrekkel engem is szonográfushoz küldött a dokim.

Sokkal alaposabb volt, mint pár éve (mikor egy babát vártam) a genetikai vizsgálaton egy doki a kórházban.

Több időt is szántak a dologra, és tényleg mindent elmondott/mutatott (keringés stb)

2020. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, neki is ez a szakterulete, ezért ért hozzá. Ha esetleg bármi gyanusat lát, úgyis küldenek tovabb.
2020. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is szonográfus nézte, nagyon alapos volt. Fél óráig tartott a vizsgálat, mert ikrek.
2020. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!