Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés rózsaszínes váladék mit...

Kevés rózsaszínes váladék mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most várom a második babánkat, tíz hetes vagyok.

Sok mindent kellett intéznem ma délelőtt, elfáradtam. Amikor mentem ki vécére, akkor láttam, hogy nagyon kevés - férjem szerint alig látható - rózsaszínes váladék van a vécépapíron.

Nem fáj a hasam, nem görcsöl, nincs bajom szerencsére, csak fáradt vagyok.

Mi lehet ez? Dokim egyelőre nem vette fel, védőnő szabadságon van.

Vettem be egy magnéziumot, pihenek.


2020. aug. 27. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én parásabb lennék, már mennék az ügyeletre.
2020. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 10-11. hét körül volt ilyen, szintén nem vette fel a doki, de hamar visszahívott. Mondta hogy menjek haza a munkából, pihenjek, és pár nap múlvára adott időpontot. Hozzátette ha görcsölök, vagy nagyobb mennyiségű vér van, akkor ügyelet.
2020. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem még nem hívott vissza. Nagyon félek. Remélem, hogy nincs semmi baj.

Ha újból előfordul, megyünk be.

Neked mondták, hogy mitől lehet, mi okozhatja?

2020. aug. 27. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Megrepedhet egy er is, nincs feltetlenul problema. Szex utan is lehet ilyen, ha voltatok egyutt elotte fel napon belul.
2020. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-12 hetes körül pont egy érzékenyebb időszak van a hormontermelés átállása miatt, kialakul a méhlepény és át kell vennie ezt a szerepet... pihenj és mindenképp konzultálj orvossal. Ez a két hét most ne a rohangálásról szóljon!
2020. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen!
2020. aug. 27. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!