Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van, hogy 4-5 nap alatt...

Mitől van, hogy 4-5 nap alatt sem igazán erősödött a pozitív terhességi teszt? (max minimálisan)

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, pont voltam is dokinál mert rákszűrésre kellett mennem, azt mondta, hogy ha pozitív teszteket csinálok, akkor nyilván terhes vagyok csak még nagyon korai. Az a helyzet, hogy Uh-n nem látott még semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát, meg, hogy amúgy minden tökéletes, ciszta mentes stb. Tehát a méhem pont egy olyan állapotban volt, ami lehet akár menzesz előtti is, csakhogy csináltam 4 vagy 5 halvány pozitív tesztet az elmúlt napokban, és nem is jött még meg. Érzem, hogy terhes vagyok, de nagyon aggaszt, hogy bárkivel beszélek, 2 nap alatt a semmiből kb. brutál erős pozi teszteket csináltak a terhességük elején. Nagyon tartok tőle, hogy valami nincs rendben, persze próbálok nem feszülni mert az sokkal rosszabbat tesz, de aki volt már hasonló helyzetben, szívesen meghallgatnám, amíg 2 hét múlva vissza nem megyek az orvoshoz.

2020. aug. 28. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Javaslatom: amíg nem mesz orvoshoz NE TESZTELJ. Ha nincs vérzés, nincs baj, csak stresszeled magad feleslegesen :)
2020. aug. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Én ugyanígy voltam, sajnos nekem korai vetélés lett belőle, 11 nap "késésnél megjött". Viszont következő hónapban sikerült rendesen teherbe esnem :)
2020. aug. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Felesleges még többet tesztelni, semmi értelme. Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. Ezek a tesztek nem diagnosztikai tesztek, csak a hcg jelenlétét mutatja, nem a mennyiségét.


Ha nagyon aggódsz, akkor menj el egy hcg szint meghatározásra, majd két nap múlva szintén. Abból lehet látni, hogy duplázódik-e a szint.

2020. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem se aggódj a pozitív az pozitív.

Egyébként minden teszt ugyanolyan fajta volt?

Ha másfajta tesztekkel csináltad nem biztos hogy látszik az erősödés.

Ha van képed küld el nyugodtan.

Ne görcsölj rá minden rendben lesz. 😉

2020. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem teszteltem egy hétig, nem idegeskedtem rajta, ma csináltam egyet, és ennél erősebb azt hiszem nem is lehetne az a második csík, úgy hogy ebből a szempontból megnyugodtam. ☺️

2020. aug. 30. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök.😊

Első baba? Mikor tervezel dokihoz menni?

(4-es voltam)

2020. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo hogy vagy, vagytok? Mi tortent azota?
2020. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már a terhesség felénél járunk, minden rendben köszönjük szépen!😍😍😍
2020. dec. 11. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!