Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes szülésnél lehet...

Természetes szülésnél lehet kérni fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Bár persze lehet mit sem érne..

2020. aug. 28. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen van kéjgáz, ami valamelyest segít, illetve kórházi szokásoktól függően van lehetőség EDA-ra. Utóbbira mindenképpen rákérdeznék bőven szülés előtt, mert anesztes kell hozzá, tehát le kell egyeztetni, szülőszobán már sokszor nem adnak hirtelen felindulásból (bár tudok olyanról is, ahol adtak).
2020. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni de nem árt előre jelezni ha ilyen terveid vannak mert ehhez kell anesztes és nem 2 perc. Egyéb esetben kéjgáz van vagy nospa szuri, utóbbi lófütty, kaptam belőle kettőt is és semmit nem ért. A fájásokat egyébként szerintem nem baj azért ha érzi az ember kitolásnál, nagyon sokat segít.
2020. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen csak akkor ha van fogadott dokid. Minden más esetben addig halasztják hogy már ne lehessen beadni.
2020. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen országban örülj, ha túlélitek a szülést, nemhogy még fájdalom csillapítót kapj. Se pénze nincs rá a kórházak többségének, sem elég orvos.
2020. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Igen, lehet, de szerintem felesleges, nem lesz attól jobb.
2020. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SAMpernatural ***** válasza:
Lehet kérni, de nem biztos ,hogy hat
2021. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!